Jump to content
Japanese/Power

Рено Меган Срещу Сивик

Recommended Posts

Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

ела да ти покажа аз на тебе колко е тромавичка мойта англичанка ....за нищо не стаа tongue.gif ....а

Ааааа неможе. Няма смисъл. Ще ме напляскаш лошо.:D Даже може и да не разбера какво е станало. :D Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest INTEGRA_R

сагласен сам с колегите 4е англи4анките не са тромави.и аз имам англи4анка и немога да се опла4а от нея 4е е тромава.даже сам много впе4атлен от нея я.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

англичанките са комфортни ,но бавни ,с други думи не вървят .само една върви ама тя е с турбо ,а аз я помня и без него и до колкото си спомням колегата не беше от побеждаващите на писта Калояново :) (туй последното са камъни в градината на Михо ) ;)

Еми не отричам че не бях от побеждаващите :( ...Но трудно се теглят 1300 кила с 90 магарета ...найстина 5 генерация върви мн по добре от англииските сглобки няма спор .....мъчно ми е че го казвам ама .....не не може да твръдите че англииски с 125-ца Втек ше го бие д15б2....дайте да се събереме на калояново пак ще промениме тя работа с побеждаването ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление и с малкия втек да е англичнаката пак си е доста куц кон.. и на завои и направо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

за съжаление и с малкия втек да е англичнаката пак си е доста куц кон.. и на завои и направо :(

ееее знам че си карал такава :) ....ама толкова ли е зле мойта направо ;) ....знам че на завой е като кораб ама ще го оправим....не мога да си намеря изгодно кони

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

за твойта направо никой не говори :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Diado Mraz

Еми не отричам че не бях от побеждаващите :angry: ...Но трудно се теглят 1300 кила с 90 магарета ...найстина 5 генерация върви мн по добре от англииските сглобки няма спор .....мъчно ми е че го казвам ама .....не не може да твръдите че англииски с 125-ца Втек ше го бие д15б2....дайте да се събереме на калояново пак ще промениме тя работа с побеждаването :);):P

Тук е времето да се похваля,че аз бих Михо на Калояново миналата година :P:):) Но май ще ми е за последно :D ...следващия път май яко ще гълтам пушилката на 200+ свистящи кончета :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......англичанките са комфортни ,но бавни ,с други думи не вървят .

само една върви ама тя е с турбо...........

:angry: Има още една, Акурска :huh:

 

:)Honda Civic Fastback VI 1.8 16V (169 Hp) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩО СИЧКИ ТЕРИКАТИ С 2.0л мотори(Голф гти,Астра гси.Рено и т.н.) с показатели от 150к.с и нагоре искат да се бягат ВИНАГИ с по малките Хонди.....максимум 125к.с.?????????Що не скачат на вти,ами се ежат на малки двигатели?П

Не сме тарикати бе ;) Щото само Gsi и GTi, моgat да бьдaт конкуренция на Хонда, тв'а е отговора ;) Де са тези Vti?- няма ги. Броят се на прьстите на едната рька в Бг. Аз искам да се премеря с едно такова VTi, защото с по- малкия Vtec(125hp) е безмислено/поне за мен/. Надявам се да дойда на националната, и да се покефим заедно на драг-а, ако има такьв:huh: Поздрави!
Колега ще те чакам на националната нито съм ВТИ 160 ,нито съм 125 дето викаш че нямало смисъл за теб ,напротив мотора ми е D16A8 на црх ако ти говори нещо и е 124 коня мое и левчета да сложим щом си сигорен че нямало смисъл ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще те чакам на националната нито съм ВТИ 160 ,нито съм 125 дето викаш че нямало смисъл за теб ,напротив мотора ми е D16A8 на црх ако ти говори нещо и е 124 коня мое и левчета да сложим щом си сигорен че нямало смисъл ???

Ето от кьде ще си избия разходите по националната ;) .... шегичка! Виж сега, ще сборим машините, няма проблем... но левчета не давам, щото не искам. Така, че ако те устройва само за спорта, и за чупенето ... аз сьм човека, те тв'а е колата. Поздрави :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


.......2.0л .......Астра гси.......150к.с.........

VS

........D16A8 на црх.... 124 коня........


Ако може да направите и клипче та ведъж
завинаги да се спрът със спекулациите кой кого :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря на колегата Slus4o, че както винаги е много изчерпателен с тт- данните за колите, от net-a, когато става вьпрос за гонка.Сега остава и да ни скицира как изглеждат количките ни на старта :) PS.В стоков вариант (както го е показьл), спекулация няма. Отговора е от ясен, по-ясен. Проблема е че всеки човьрка под капака :)

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще те чакам на националната нито съм ВТИ 160 ,нито съм 125 дето викаш че нямало смисъл за теб ,напротив мотора ми е D16A8 на црх ако ти говори нещо и е 124 коня мое и левчета да сложим щом си сигорен че нямало смисъл ???

Ето от кьде ще си избия разходите по националната :) .... шегичка! Виж сега, ще сборим машините, няма проблем... но левчета не давам, щото не искам. Така, че ако те устройва само за спорта, и за чупенето ... аз сьм човека, те тв'а е колата. Поздрави :)
И без левчета ще се гоня щом си с опелче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

И аз човъркам.....Стамба с мен би ли се пуснал.....тоз път и камера ще им донесем щом толкова много искат.....Имам няколко жокера та викам да ги пускам в действие та да мирясат най-накрая :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много се разми тази тема, а и с писане на постове няма да се реши този спор.Аз също съм съгласен колегата Demon, че тези спорове се решават на пистата а не във форума.Колеги мисля, че е добре да поканим на националната среща и всички колеги от други марки които имат желние да премерят сили с Хондите и след това можем да коментираме резултатите колкото си искаме, но не както сега правим - само празни приказки и никакви конкретни резултати.Хубаво е такива теми да се пускат и да се коментират след като се е случила гонката и е документирана по някакъв начин, иначе всичко останало е празнословие.Съжалявам за офф-а, но аз вярвам че в контакта си с другите трябва да се развиваме, а не да тъпчем на едно място и да изпадаме в празна полемика.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :) Вчера се състоя дълго очакваната и размирисваща се гонка :P Направихме 3 старта обаче преди това разбрахме че няма смисъл с тези пари важното е шоуто :P Тъ по темата.............значи първият Старт го бих някаде с около 1 кола :) обаче на втория и третия старт ми дръпна на втория ме би някъде с около 1 кола на третия с доста повече :) След това се сменихме аз се качих на неговата той на моята и падна голям смях щтях да давам пари за скорости :D След това правихме още стартове с други коли бяхме само приятели,познати баби и дядовци който си поливаха градините те също се радваха :D А имаше Корса ГСИ 1.6 винтилка имаше още един меган не беше винтилиран 115 коня избягах му доста :) Имаше хора с доста мотори те също премериха сили :) Имаше едно БМВ M Power 286 коня изяде си гумите и си трагна :D Общо взето беше голям купон на пистата бяхме около 30-40 човека добре се получи.Трябва да тренирам стартове много съм зле :( За сега поздрави на всички и след седмица две пак ще се събираме но тогава ще има и Про камера ще има филмчета и т.н Но от тезе гонки който се състояха клипчета няма :( Айде живи и здрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз човъркам.....Стамба с мен би ли се пуснал.....тоз път и камера ще им донесем щом толкова много искат.....Имам няколко жокера та викам да ги пускам в действие та да мирясат най-накрая :)

Някога да съм ти отказвал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз човъркам.....Стамба с мен би ли се пуснал.....тоз път и камера ще им донесем щом толкова много искат.....Имам няколко жокера та викам да ги пускам в действие та да мирясат най-накрая :blink:

Някога да съм ти отказвал :o
Само веднъж.....а относно гонката се шегувам,приключих се с тез неща.....поне засега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак я имам от скоро ;) старта ми е плачевен ;) не мога да вкарвам бързо предавките ;) но след време ще има малак реванш :drunk: а преди около седмица се згоних с БМВ 318 ис 141 коня ;) нз шофьора ли беше скопан или БМВ-то ама направо го смазах ;) Сега спориме за вектра 2.0 винтилка 4Х4 155 коня ;) Чудя се дали да се захващам щот вектрата е мн позапазенка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак я имам от скоро ;) старта ми е плачевен ;) не мога да вкарвам бързо предавките ;) но след време ще има малак реванш :drunk: а преди около седмица се згоних с БМВ 318 ис 141 коня ;) нз шофьора ли беше скопан или БМВ-то ама направо го смазах ;) Сега спориме за вектра 2.0 винтилка 4Х4 155 коня ;) Чудя се дали да се захващам щот вектрата е мн позапазенка ;)

Абе 'фърляй се за спорта бе, к'во ти пука и да паднеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За спорта съгласен.Но тоя с тая вектра направо се насира :unsure: според него най-яката кола било то икономичка,бърза,с здрави ламарини и мн добър двигател било ОПЕЛ :) За други коли не може и дума да става ;) особено за Хонда.Японската машина била с най-смотания двигател и ускорението и не могло даже да се хване на малкия пръст на хлопела :D Не моа се занимавам с тоя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За спорта съгласен.Но тоя с тая вектра направо се насира :unsure: според него най-яката кола било то икономичка,бърза,с здрави ламарини и мн добър двигател било ОПЕЛ :) За други коли не може и дума да става ;) особено за Хонда.Японската машина била с най-смотания двигател и ускорението и не могло даже да се хване на малкия пръст на хлопела :D Не моа се занимавам с тоя

Като са им толкова чак добри двигателите го запитай защо нямат тим в F1... да видим какво ще измисли :D Извинявам се на модераторите за офтопика. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е заяждане? :rolleyes: А твоето? :rolleyes: Ами с колелото ми мога да го взема първия 1см. но едно S2000 мачка Бокстер да кажем :rolleyes: За сверка.... Top Gear :D А и не само top gear, ами и best motoring да кажем :lol:А и ПОРШЕ са друга класа коли. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...