Jump to content
tranko

Автоматично заключване/отключване на вратите

Recommended Posts

Здравейте, колеги

Искам да попитам дали 3-та генерация има скритата опция за автоматично отключване и заключване на вратите, при стартиране/достигане на определена скорост, и изключване на двигателя? В клипчето по-долу е обяснено, но за американската версия на колата, който при мен не сработва.

 

Редактирано от tranko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте, колеги
Искам да попитам дали 3-та генерация има скритата опция за автоматично отключване и заключване на вратите, при стартиране/достигане на определена скорост, и изключване на двигателя? В клипчето по-долу е обяснено, но за американската версия на колата, който при мен не сработва.
 
И аз го бях гледал и пробвал преди време и при мен не проработи...

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начина да се разбере дали тази функция е педвидена в боди контролера на автомобила е само един.

Свързване към диагностичната апаратура, вход в боди контролера, специални функции, и там се вижда какво може да се разрешава и забранява!

Скенерите които могат да "човъркат" в подробности и специални функции и настройки по всички модули и контролери в Хонда са:

HDS-Дилърски ,ако е кракнат китайски, повечето от опциите не работят. Пробван. работи на около 50%

CarManScan Wi- многомарков На дилърско ниво, няма китайски аналог.Пробван, на 100% работи
Launch X431 този многомарков прибор все още не съм го пробвал как се справя в специални функции на Хонда.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Ако си от София ми пиши и мога да я закача и да ту пусна опцията ако я имаш налична в BCM-a.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...