Jump to content
avtointerior

Преди покупката - къде да я прегледам?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пич, прегледай тази тема от форума на АУДИ, не можеш да изпълниш всички изисквания, но ще научиш доста полезни неща - ТУК. УСПЕХ :)

Редактирано от avtointerior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виждам, че не дават отговор колегите, затова аз ще си позволя да те насоча към сервиз за хондата и доколкото знам собственика - Юри май беше -е работил в представителството преди. Взимахме глава за 2.3 от него и ми се стори коректен . Но само от едно запознанство не мога да правя изводи за професионализъм, така че старите членове имат думата. Мога да ти дам телефон за връзка.PS Карах година и половина бензинов Акорд 99г., но не ми е правил проблеми- от къде опит със сервизи :)

Редактирано от A663A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че не дават отговор колегите, затова аз ще си позволя да те насоча към сервиз за хондата и доколкото знам собственика - Юри май беше -е работил в представителството преди. Взимахме глава за 2.3 от него и ми се стори коректен . Но само от едно запознанство не мога да правя изводи за професионализъм, така че старите членове имат думата. Мога да ти дам телефон за връзка.PS Карах година и половина бензинов Акорд 99г., но не ми е правил проблеми- от къде опит със сервизи :D

Ще се радвам ако ми го дадеш (телефона) :) Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest A663A

Виждам, че не дават отговор колегите, затова аз ще си позволя да те насоча към сервиз за хондата и доколкото знам собственика - Юри май беше -е работил в представителството преди. Взимахме глава за 2.3 от него и ми се стори коректен . Но само от едно запознанство не мога да правя изводи за професионализъм, така че старите членове имат думата. Мога да ти дам телефон за връзка.PS Карах година и половина бензинов Акорд 99г., но не ми е правил проблеми- от къде опит със сервизи :)

Ще се радвам ако ми го дадеш (телефона) :D Мерси
0887 728 752 - Юри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номера на рамата е на табелка на купето в двигателния отсек. Номера на двигателя е отпред много близо до скоростната кутия. Би трябвало да пише модела на двигателя и отдолу номера му. Обикновенно е лесно забележим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре не знам до сега да е отказвал огледи, пък и става доста бързо... ако не си му видял телефона0877246632 - Сашо ( Омбре)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре не знам до сега да е отказвал огледи, пък и става доста бързо... ако не си му видял телефона0877246632 - Сашо ( Омбре)

Много мерси за телефоните. А относно другия въпрос? Или да го постна на друго място във форума? Как за бога да разбера преди да си дам парите дали не е крадена? Че гледам тука едни наточени врачански сивици за не много пари ама... знам ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...