Jump to content

Recommended Posts

Не се сърдете за заглавието на темата - и аз не знам точно какво питам :) Купих си наскоро Accord 1.8 96г. На тавана по средата отпред има инфрачервен приемник (поне аз мисля, че е такова), но не ми дадоха дистанционно. Освен това на задните триъгълни стъкла има лепенки на които пише "Honda alarm system" (или нещо подобно). Като заключа колата с ключа, на предните врати започва да мига светодиод до лостчето за заключване! Та ако имате повече инфо кое какво е... има ли някаква аларма (заводска), споделете моля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи английските акорди и сивици имат такова нещо. Като нова колата се продава с дистанционно централно, което върви в комплект с ключовете. Този приемник който виждаш лови сигнала от него, а лепенките показват че колата има дистанционно централно. Ти го нямаш защото или предишните собственици са го изгубили или не са ти го дали с ключовете като си си купувал колата ( което не е добре ако си я купувал от тук защото могат да ти я отворят без проблем с това дистанционно ). Лампичките до лостчетата за заключване на предните врати мигат в червено когато е заключена колата. Иначе липсата на това дистанционно не е проблем. И аз го нямам. Сложи си аларма която да го управлява и си готов. И аз на сивика съм така. Имам и акорд но тои си е със дистанционното защото си го исках и собственика го имаше :blush1:

Редактирано от BurZz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...