Jump to content
OXYGEN

Айде на шофьорските курсове

Recommended Posts

Ммммдаааа ... никак не е зле ама зашо трябва да я мъчат така колицата...??? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майко е това е хората още от рано се готвят за сьстезатели хихихиххи чудя се ако се качи някой(я) начинаещ с некординарани движения и с тежьк крак какво ще стане по улиците ))Инструктура ще се види в чудо ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз съм виждал и A8 учебна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Аз като карах на времето курсовете имаше една VR6 голф 3 черен с ограничител на гаста преди 8 години беше това )))))Учебен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като карах на времето курсовете имаше една VR6 голф 3 черен с ограничител на гаста преди 8 години беше това )))))Учебен

той голф-а още си го карат в Гео Милев.много често го виждах до скоро.иначе незнам колко ли струва курсът за шофьор на това Скуби.може би това ни е единствения шанс да покараме такова.мисля да се поинтересувам сериозно:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Миналия ден го видях до офиса :huh: Бих направил един опреснителен. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

мисля че няма нужда да се притесняваме за улиците и тежките крака щото доколкото съм запозната тези курсове ще са на писта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как сатръгнали нещата скоро ще видим учебен NSX или Skyline ;);):) . Ама ако ще са на писта някак е по приемливо. От мисълта за новак в NSX зад мен на улицата направо ме побиват тръпки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представям си с това субару некоя руса кака дет е фанала волана с 2 ръце и за 3ти път и гасне на светофара....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може да излиза бял дим от гумите и той/тя да се оглеждат тъпо и да се чудят защо не тръгват :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

нещо против русите ли пък сега? да се боядисам друг накъв цвят :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да са плашите инструктура нали и той има чифт педали при него стига да не се е заплеснал по някоя кака по тротоара :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякакви селянии бях виждал, ама такова итезание не бях.....инструктора сигурно го боли сърцето като някой начинаещ я пъне тази красавица.Хммм...... като се замисля, какво ли им е на другите шИфьори като видят субаро с "У" зад/пред тях;мене би ме хванало страх и бих минал на отсрещния тротоар <аз все още съм пешеходец :hondarulez: >Но все пак изживяването да си караш курсовете на състезателна кола сигурно е невероятно.Дори да те скъсат винаги ще можеш да се хвалиш : "Пък аз съм карал/а импреса......."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курса е 800+ лева и включва след успешно полагане на изпита и малко ръчкане на Божурище с колата :thumbs1: Принципно, това е в пъти по-здрав автомобил от масовите учебни коли и със сигурност ще е много-много трудно някой курсист да го счупи.А и няма как да го боли сърцето инструктора заради пъненето, защото то си е невъзможно :cool: Няма как да караш с 50-60-70 км/ч и "да я пънеш" :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...