Jump to content
Sign in to follow this  
Motte

Honda Civic 7th Type-R 2002

Recommended Posts

Здравейте,

Колата е английски type-r 2002 година. Взех я, но не успях да се науча да карам с десен волан, за това си взех с ляв. Колата е на 158 000 мили, като на 100 000 е сменена веригата и всичко около нея (документ от Англия). Има си сервизна книжка.

Аз я взех и обслужих:

На 153 000 мили:

-          Масло YACCO SAE 0W-40

-          Маслен Филтър

-          Масло Скорости YACCO

-          ролки + Ремък

-          Водна Помпа

-          Два кормилни накрайника

Колата е с климатроник, но трябва да се смени радиатора. Пробвах да пълня системата, всичко работи, но радиатора тече. Фаровете са сменени (не са английски) с чисто нови, с черен рефлектор и поставен ксенон 5000К.

Няма удари, има закачен праг и трябва да се изпъне малко. Ръжда има на резервната гума. Накладки и дисковете са добри и ще изкарат още много. Поставих K&N въздушна система с алуминиево тяло. Няма задна кора на багажника и антената някой ми счупи. На шофьорската седалка има малко протрито. Няма катализатор. Акумулаторът e Yuasa 5000 и е почти нов.

Оригинален type-r без допълнителни доработки.

Джантите са Rota 17’ с прилични гуми. Два ключа.

Винетка до 23.06.2020 

Застраховка до 06/06/2020

Цената в това състояние и всички изброени забележки по-горе е 5500 лв, като цената е до края на януари месец 2020 и след това ще я пусна на части. Със софийска регистрация, а английският беше LY02GHD (Може да си проверите MOT историята). VIN : SHHEP33502U005673. Не търся бартер, а продажба. Имам и 18ки от осма генерация, ако желаете.

Намира се в гр. Златица в момента.

*На снимките е с крайно гърне, което е подменено с оригинално такова.

0893 61 11 78

Цветомир

5.JPG

1.jpg

2.jpg

3.jpg

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Здравейте,

колата се пуска на части ако първо се продаде двигателя. За цени и повече информация, пишете.

Поздрави

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...