Jump to content
Guest go6i11

криви спирачни дискове

Recommended Posts

Guest go6i11

nipparts - дискове и накладки 190-200 лева ако държиш да са добри ина4е има и по ефтини НО ???? :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

моите ги изправиха с по една стружка, сложих нови накладки "Делфи"(колкото и да ги плюят тука) и за ся са супер!!! Ако се появи проблем ще пиша веднага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lemforder(май не се пи6е6е така) двойно вентилирани 280мм струваха към 200 лв.Другият ми варянт бяха Бош.Карал съм и с престъргани дискове,но задължително с 4ито нови накладки и първите да кажем 300 км мноо внимателно с контрите и нема6 грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кривите дискове по получват от изтъняването на диска... следователно са за смяна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам какъв е опита на другите колеги, ама аз втори път дискове Bendix няма да си купя. Брат ми като ги сложи за 1 месец и пак се изкривиха. Иначе накладките ми са (бяха) Ferodo Racing - може би са били доста твърди, ама и те за 6 месеца свършиха :angry:, а са били 100лв ?!?!?. Разбира се зависи от карането - и аз бих казал че спирам доста агресивно, а и отвреме на време и на пистата ходя и ги попрегрявам леко - така че ако някой има друго мнение за тях да сподели. А пък може и нещо проблем с спирачните апарати - знам ли? (Скоро ще пусна и снимки да видите на какво са заприличали - ще кажеш че някой е правил дълбока оран в тях :angry: ).Редакция:А, забравих да спомена че и тресе все едно самолет на Balkan Air каца на летище :unsure: - не е много приятно.

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Lemforder(май не се пи6е6е така) двойно вентилирани 280мм струваха към 200 лв."А проблем ли е да се сложат дискове с по-голям диаметър от оригиналните? Става въпрос за Д14.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих дискове Делфи и накладки Делфи и нямам никакви проблеми за сега навартял 3000 км и се държат добре за по нататък ще видим как саНакладки с дискове 170 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дискове с по-голям диаметър от оригиналните Няма как :unsure: .Немогат да се съберат,апаратите ограничават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

И на мен ми тресе като спирам от 180 км/ч явно са криви дисковете ми. Накладки Ferodo Racing са много добри но са и много меки и свършват бързо при екстремно каране. Някой карал ли е с накладки марка Ati ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дискове с по-голям диаметър от оригиналните Няма как :P .Немогат да се съберат,апаратите ограничават.

Шенкели от ВТИ,тогава ве4е може6 да сложи6 262мм диск и апарат от такова или ако си намери6 апарат от Honda Legend там диска е 280 мм накладките са много по големи от твоите.280мм на 4 по 100 има Корадото Г60 :P Тва второто съм го правил колата спира зверски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви момчета за изчерпателните отговори.това последното с по големите дискове ме заинтригова,аз по принцип им давам доста зор,преди да се изкривят пак ми се отлепи феродото от задните челюсти :blink: парво трчва да сложа дискове от зад,а по натака тези 280мм ми звучат много готино.благодаря ви пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези апарати от LEGEND лесно ли стават и цената им втора употреба колко може да е?предполагам лесно няма да се намерят но от сега се представям какъв ще е ефекта :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е опита на другите колеги, ама аз втори път дискове Bendix няма да си купя. Брат ми като ги сложи за 1 месец и пак се изкривиха. Иначе накладките ми са (бяха) Ferodo Racing - може би са били доста твърди, ама и те за 6 месеца свършиха :D, а са били 100лв ?!?!?. Разбира се зависи от карането - и аз бих казал че спирам доста агресивно, а и отвреме на време и на пистата ходя и ги попрегрявам леко - така че ако някой има друго мнение за тях да сподели. А пък може и нещо проблем с спирачните апарати - знам ли? (Скоро ще пусна и снимки да видите на какво са заприличали - ще кажеш че някой е правил дълбока оран в тях :) ).Редакция:А, забравих да спомена че и тресе все едно самолет на Balkan Air каца на летище :P - не е много приятно.

Аз сложих на GSR-a Brembo Slotted Sport дискове отпред и керамични HAWK Performance накладки и мога да кажа, че в момента колата спира перфектно, макар че с тоя ABS не мога да я тествам на 100%. Цялото удоволствие ми струваше към 200$ --> 150$ за дисковете и 50$ за накладките, като аз си ги сложих, че щяха да ми вземат 200$ за труд. В България ми искаха май над 200 лв за обикновените дискове , които даже не знам дали наистина са БРЕМБО или няква имитация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези апарати от LEGEND лесно ли стават и цената им втора употреба колко може да е?предполагам лесно няма да се намерят но от сега се представям какъв ще е ефекта :P

Апарата си влиза като "сно6ти" :) ,аз ги намерих в комплект с накладки за 300 лв.пп Дисковете ако са от Корадо се пристъргват откъм вътре6ната им 4аст където лягат на главината с около 2мм-тва е единственото приправяне.За ефекта няма да говоря :D ако ми изпаднат пак 6те си сложа,забравих 4е апарата е двубутален.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

абе хора , от де ги намирате тия Ferodo Racing за по 100лв ?на мен ми казаха 250$ да не говорите за Ferodo ( нормалните както се казват ) ,че май има разлика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах налични на промоция накладки FERODO RACING S серия които бяха на 100лв. бяха определено количество обаче .Сега мога да проверя дали са ми останали от същите накладки на по 100лв.Останали са ми но само за някой модели Хонда.Ако се интерисувате дайте точни и пълни данни за автомобилите си .Ако ли не, FERODO RACING предлагат една серия която се нарича DS Perfomance(тунинг накладка) .От тази серия се предлагат накладки и за Хонда .Цените са около 150лв. но пак зависи от модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...