Jump to content
Guest g_e_r_gi

Странно прекъсване?

Recommended Posts

Guest g_e_r_gi

А случайно да мига някаква грешка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

незнам ако мига как мога да я оправя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kamenski

Приятели колата ми ми прекъсва вече втори път по един и същи начин зареждам бензин карам си колата и след 5,10 километра почва да не си даржи оборотите ниските хич ги няма а като я избомбя в високите е добре оставям я вечерта колата и на сутринта проблема го няма ква е тая работа съмняваме че е лаинян бензина и като го е прекарала и стават тея хуини или нямам си на идея какво може да е някои ако знае да каже моля.

здрасти колега и аз имах подобен проблем с прекасването пробваи да сипваш бензин от някои друга бензиностанция аз като смених бензиностанцията и не ми е правила проблеми :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе сипи си една добажка на Motul за почистване и си смени бензиностанцията само дето добавката е 28 лв. обаче е страшна .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква пък е тази добавка на Мотул ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е шибания бензин защото днес налях от друга бензиностанция и се поизчисти прекъсването но бях заредил 30лв от кофти бензина а от уж хубавия 10лв и се пооправи надявам се на следващо зареждане да се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Проверих компа за грешки нищо не мига смених свещи същия к :P р някои ако знае какво може да е да казва днес и сложих още 10лв друг бензин и пак няма промяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш вода в бензина можеш да подобриш състоянието му като сипеш чист спирт в резервоара(около 200-250гр), той се смесва с бензина и с водата и ще ти помогне да "изгориш" водата по-бързо, това за мен е най-ефтиният проверен вариан, а и нищо не ти пречи да пробваш. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest agyulev

компютъра не дава проблем така ли? А това само при студен или при загрял двигател го прави??? Скоро сменял ли си бенз. филтър? Много вариянти има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених моите кабели на свещите с на един съклубар и колата уж се оправи препоръчаите някакъв комплект кабели ако е възможно не мн скъп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...