Jump to content
Guest Vaso

Тениски на клуба?


Recommended Posts

Guest Vaso

Всяка една идея е добре дошла.Примерно аз искам да има лого дребно "Марака" етикетче външно на ръкава десния да кажем.

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

емблемата на клуба и на хонда трябва да е на сърцето!!!!!т.е. ние фанелки на клуба или на хонда ще правим ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Аз предпочитам червена тениска с бяло лого на Хонда "на сърцето" и на гърба да пише с големи букви HONDA Fan Club ;):cool: .

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

емблемата на клуба и на хонда трябва да е на сърцето!!!!!т.е. ние фанелки на клуба или на хонда ще правим ???

ММММ Даааа На гърба HONDA , а на сърцето логото на клуба и то като на малките лепенки за стъкло семпло и готино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

емблемата на клуба и на хонда трябва да е на сърцето!!!!!т.е. ние фанелки на клуба или на хонда ще правим ???

Аз мисля да е с емблемата на хонда до сърцето (т.е. от лявата страна) и отдолу да пише www.hondabg.com и под него BG honda Fans, а отзад на гърба да е същия вариант, но на мястото на BG Honda Fans да пише Feel The Power Of Dreams. Тениската да е червена с бяло или черна с червено каквото си е логото на хонда :cool: това е моето предложение.п.п. Май избързахте с анкетата колеги ;) Ще трябва да пришпоря нещата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

На мен лично идеята за черно и червено много ми харесва!Никой ли не го блазни идеята за голяма емблема на хонда на гърба?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Мен ме кафи фанелката да е Бяла с червено Хонда лого и под него HONDA Fan Club а на гърба да пише www.hondabg.com. :cool:;)

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Никой ли не го блазни идеята за голяма емблема на хонда на гърба?

Само емблема, на гърба, ми се струва неудачно. По-скоро надписа HONDA със специалният шрифт, червен, на бял фон (бяла тениска).Мен лично най би ме кефело вместо HONDA, да пише HONDABG.COM ама буквите да са като на запазената марка на хонда (виж горе в ъгъла)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

извинявай, имах предвид лицето да е някое от гореизброените предложения - всички ми харесват, а на гърба на тениската да е емблемата.съжалявам за недоразумението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Никой ли не го блазни идеята за голяма емблема на хонда на гърба?

Само емблема, на гърба, ми се струва неудачно. По-скоро надписа HONDA със специалният шрифт, червен, на бял фон (бяла тениска).

 

Мен лично най би ме кефело вместо HONDA, да пише HONDABG.COM ама буквите да са като на запазената марка на хонда (виж горе в ъгъла)

Вие въобще моите предложения четете ли ги??? :cool:;););)

 

Аз мисля да е с емблемата на хонда до сърцето (т.е. от лявата страна) и отдолу да пише www.hondabg.com и под него BG honda Fans, а отзад на гърба да е същия вариант, но на мястото на BG Honda Fans да пише Feel The Power Of Dreams. Тениската да е червена с бяло или черна с червено каквото си е логото на хонда  това е моето предложение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Пичове,според мен трябва да е бяла (все пак да може да се носи лятото) и всичко да е везано. Всичко друго избелява (ако греша поправете ме). :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

Горещо подкрепям идеята за тениски! И аз си мисля да е бяла...Тука набързо направих един вариант...по-късно като се поосвободя ше направя и други вариантиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Бяла - ОК. А какво ще кажете да бъде бяла тениска с червена якичка и червено по ръкавите (тъкмо няма да личи, че някой фен не я е прал дълго време ;););) )?! Май така ще изглежда малко по-оригинално от стандартните бели тениски с някаква бродерия или щампа. btw имам малко връзки с разни производители на тениски в северна БГ и ако искате мога да се вклиюча в избора и подсигуряването на качествени тениски... :cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

бяла тениска с червена якичка и червено по ръкавите

дидко я бегом от тука, няма на шумахеровци да ни правиш всичките! хамаха!;)sorry, :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Защо толкова спорове за една тениска не е ли по-важно да има тениски?!?!? Един приятел е от ауди клуба и тениските им са в няколко цвята. А за това какво да пише по тениските - колкото по-малко толкова по-добре :cool:!!! Важното е да има емблемата и надписа на хонда, а някаде да пише фен клуб. Мисля че това ще е семпло и готино ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

според мен това е много удачен вариант

Публикувано изображение

мога да добавя само нещо на ракава даречем "hondabg.com" или нещо такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Това с червените якички е добра идея- нека бъде нещо по-различно каквато е и марката! И да е семпло,стилно, не натруфено, като палячовци, да ни сочат с пръст. Айде със здраве! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Горещо подкрепям идеята за тениски! И аз си мисля да е бяла...Тука набързо направих един вариант...по-късно като се поосвободя ше направя и други вариантиПубликувано изображение

Много са яки. Дясната ми харесва, но надписа да е по-ниско и на гърба да има същия надпис като лявата но посредата и да е огромен. Демек на цял размер. Може първо надписа после емблемата... Ма тва е се тая...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

А няма ли да е добре, да се сложи емблемата на хонда и отзад??? Иначе подкрепям PARADOX_SF надписите да са по-ниско, че така ще са я на врата, я на раменете ни ;) Моделите са суперски ;) Браво момчета ;);););):cool:Ако има още модели и предложения - давайте да изберем 1, да го занеса и да имам ценички, за да правим тенисчици ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Аз съм твърдо ЗА модела на колегата delineator - СУПЕР Е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Аз пьк сьм твьрдо против тениските да са бели. :cool: пьк и това не е цвета на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Публикувано изображение

Ето предложение и от мен :cool: До утре се надявам да излезна и с цени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

това не е цвета на марката.

Напротив ! БЯЛ фон с червен надпис "HONDA" - именно БЯЛО и ЧЕРВЕНО са официалните цветове на марката :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Цитат (frisko @ Sep 16 2004, 08:41 PM) това не е цвета на марката.  Напротив ! БЯЛ фон с червен надпис "HONDA" - именно БЯЛО и ЧЕРВЕНО са официалните цветове на марката

Колега може и да е червена фанелка с бели надписи , не е никакъв проблем :cool: Но тука мисля че обсаждаме разполагането на логата ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Не споря че само червеното е цвят на марката,но бялата тениска ще седи като тия от битака за 2 лева.Мерси аз за такава тениска.По добре нещо по скьпо и качествено.Не мислите ли че ако се прави нещо трябва да се прави като хората,а не на всяко предложение да се изхвьрляте веднага колко е велико и колко е хубаво(да не се обиждат авторите на идеите-нищо лично)

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stonez

Aйде да не откриваме топлата вода, колега frisko....тениската си е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Предложението на колегата HORSE (много ти благодаря човече) за тези, които не са ги виждали :cool:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Позволил съм малка редакция на големината на снимките, нищо повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Идеята на Delineator е супер. Точно така трябва да изглеждат според мен фанелките. Само че, мисля, че логото и надписите трябва да бъдат бродирани - така ще изглеждат наистина изпипани и гъзарски :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Пичове, идеята е хубава! На мен ми харесва тези модели :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

На колегата Stonez ще му бьда благодарен ако не ми прави забележки :cool:А Tino пьрво да прочете анкетата и после да ми обяснява как тук се обсьждало логото на тениските,а не цвета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

и аз мисля че трябва логото и надписите да бъдат бродирани...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

Предложението на колегата HORSE (много ти благодаря човече) за тези, които не са ги виждали  :cool:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Ами че тая тениска е супер! Браво на HORSE. Все пак според мен трябва да има емблемата на Хонда и отзад малък надпис за сайта. На мен с якичка повече ме кефи, по-тежкарско е някак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ANUBIS

да но според мен трябва да присъства Power Of Dreams

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Идеята на Delineator е супер. Точно така трябва да изглеждат според мен фанелките. Само че, мисля, че логото и надписите трябва да бъдат бродирани - така ще изглеждат наистина изпипани и гъзарски  :cool:

Да фанелките са супер но е вярно че ще е по готино ако надписите са бродирани. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а сега ми хрумна на мен

не можем ли да използваме цветовете на Mugen

a също можем да взаимстваме нещо и от BAR honda на техния сайт също има няколко модела фланелки, съжелявам че не мога да го отворя от тук

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Това което е на снимките е СУПЕР :D кога как и каде мога да си купя такава и може ли да ми я пратите штото съм от Варна мнооо им се изкефих ако e с якички ощте по добре ама важно да е HONDA :D

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Колегата Delineator е направил според мен най-добро предложение аз го подкрепям изцяло и ми се иска ако може да се направи една пълна "идея" няма по-точна дума, за което да се съобразим само с цената. Но това не е най-важния фактор нека се замислим малко над това, че идеята си я бива и най-вече да сме от един отбор в който печелят само "ИЗРОДИТЕ", които карат "HONDA" The power of dreams!!!!!!!!!!!!! Защото няма друго по добро и по истинско. така, че дори и бродирано със снимка на баба ми ако искате ;) да бъде достатъчно респектиращо, защото разни други правят по добри неща от нас толкова ли сме неорганизирани или просто да си лафим за това,че ми се скапа тъпото крайно стъпало или, че трябва да си сменям делкото А. ДА ГО РЕШИМ :-/PS: Истината, е че просто това е краста. А една краста трябва да се лекува. :D:D:D:D:D:D:D;);)

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

delieneator-идеята ти е супер само може да се добави емблемата на ракавите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Friska :)

Здравейте,

по мое скромно мнение всяка хубава кола се асоциира с червен цвят, а всички ние сме фенове на такава :D. Към това ако добавим и факта за цвета на емблемата на Honda, както и желанието ни да не сме просто с тишърт купен от пазара, на който всеки може да си залепи или бродира каквото си иска, остава възможността нашите да са червени :D

Проектите на Horse i Delineator са чудесни. Остава да ги осъществим, но както вече стана ясно, аз съм за това те да са в червен основен цвят :D.

Желая ви хубав ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...