Jump to content
weapon R

Яката работа!

Recommended Posts

Та ето какво ми се слу4и:Седя си аз днес по обяд на слънце и пия кафенце.По едно време в сервиза влиза една Астма,с типи4ния рейсър вътре.Излиза от колата,право при мене и пита с мек тон:-Имате ли Хонди за продаване?А мене както ме мързеше реших да се изгъбаркам и го питам:-за кво ти е Хонда :) И той пак така меко:-Еми искам да си купя.Аз оба4е реших 4е трябва да продължа да се държа като идиот:-е защо па то4но Хонда?И то4но този отговор ме срина и ми оправи настроението поне за месец :):):):D:) -Еми защото хората само сменят накладки и карат,а мойта се разцепи на две.Писна ми. :):) В крайна сметка мом4ето се оказа сериозно и май наистина скоро ще се похвали с Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ето какво ми се слу4и:Седя си аз днес по обяд на слънце и пия кафенце.По едно време в сервиза влиза една Астма,с типи4ния рейсър вътре.Излиза от колата,право при мене и пита с мек тон:-Имате ли Хонди за продаване?А мене както ме мързеше реших да се изгъбаркам и го питам:-за кво ти е Хонда :) И той пак така меко:-Еми искам да си купя.Аз оба4е реших 4е трябва да продължа да се държа като идиот:-е защо па то4но Хонда?И то4но този отговор ме срина и ми оправи настроението поне за месец :):):D:D:) -Еми защото хората само сменят накладки и карат,а мойта се разцепи на две.Писна ми. :):) В крайна сметка мом4ето се оказа сериозно и май наистина скоро ще се похвали с Хонда.

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати пича. Дано да се окаже качествено задкурмилното устройство на колата му. :) Не за друго, ама да не ни тръгне име с такива типични рейсари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) изкърти няправо ... ма ние сме си рацери всичките тука :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest qni

Егати пича. Дано да се окаже качествено задкурмилното устройство на колата му. :D Не за друго, ама да не ни тръгне име с такива типични рейсари :)

бъди сигурен, че както тука се хранят непрекъснато голфаджии, опелджии и тем подобни, така и нас яко ни нареждат в техните форуми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Егати пича. Дано да се окаже качествено задкурмилното устройство на колата му. :D Не за друго, ама да не ни тръгне име с такива типични рейсари :)

бъди сигурен, че както тука се хранят непрекъснато голфаджии, опелджии и тем подобни, така и нас яко ни нареждат в техните форуми!
еми нормално е. Всеки си има предпочитания...разликата е че досега не съм виждал хонда с хоум мейд тунинг за разлика от други марки Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати пича. Дано да се окаже качествено задкурмилното устройство на колата му. :D Не за друго, ама да не ни тръгне име с такива типични рейсари :)

бъди сигурен, че както тука се хранят непрекъснато голфаджии, опелджии и тем подобни, така и нас яко ни нареждат в техните форуми!
еми нормално е. Всеки си има предпочитания...разликата е че досега не съм виждал хонда с хоум мейд тунинг за разлика от други марки
Има ги и такива, колега, нямам снимки, но из нашето градче се разкарва една с "уникални" подобрения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... досега не съм виждал хонда с хоум мейд тунинг за разлика от други марки

Сега е моментът да видиш :hondarulez:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ,сложиха ли ни го на устите :hondarulez: ае сега да сме тихи че да не покажат още ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... досега не съм виждал хонда с хоум мейд тунинг за разлика от други марки

Сега е моментът да видиш :hondarulez:

 

Публикувано изображение

 

мен па тая хонда ме кефи виж ква е Рацерска :hondarulez: и между другото това беше колата която страшно ме изкефи когато през далечната 1984 година се мотах по улиците на Амстердам от тогава а и до ден днешен Хонда civic 2 генерация ми е любима . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тая хонда е от младост, на тъмно да я видите като космически кораб е всичко свети по нея мноо смех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати пича. Дано да се окаже качествено задкурмилното устройство на колата му. :P Не за друго, ама да не ни тръгне име с такива типични рейсари :)

Абе не взе Хонда,но все пак е в японския клуб-Корола 98 хе4.Да му е 4естита :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

екстра си е колата :) ... днес в един сервиз гледах как майстора търси 15 минути къде да закачи крика така че да вдигне колата и после да я свали цяла ... колата беше орел от 96-та - модела сами се сетете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...