Jump to content
NCN

ДРАГ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте!Имам удоволствието да ви поканя на дръпки в Разград. Знам че е на Гергьовден но мисля че няма да е проблем :) Ще очаквам всички ентусиасти от Североисточна България - Русе, Варна, Силистра, Търговище, В. Търново, Шумен(защото е на 100км. ) Но всички ще бъдат Добре Дошли от цялата страна! Надявам се че има колеги които ще дойдат да отсрамят любимата марка, че с моята Д14 нещо немога да се класирам в последно време :) .ДОБРЕ СТЕ ДОШЛИ ВСИЧКИ!!!А ето и тел за контакти: 0886 144 322- Найден.П.П. Ааааааааа и от Ямбол и от Сливен са 120 и 100км.

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей братле как я измисли таз дата :) Щеше ми се да дойда ама как да ти кажа към 12 часа вече ще съм на няколко бири, пък и агне и други салтанати, как да откажа. п.с Близнаците направиха ли колата :)

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя има планинско в Търговище :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matheo отивай да наказваш зарежи тва едене и пиение на мене аз ше ям и и ше пия и за теб :) айде пускай я някъде, че аз с тва мойто нямане на време само наказвах по шосетата :) и ми е мерак да вида резултати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ми е мерак да вида резултати :)

Аз видях :) особенно с тоя съединител :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гошов ден е-Време за пиене,ядене и некоя сгодна женица.....Кви дръпки,кви пет лева.......весело изкарване на всички и честит имен ден на всички ГЕОРГИЕВЦИ....и да не се напиете много.....само малко :):):):D:):):D:D:D:D:):):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми понеже несъобразената дата :D -логично беше да се отложи мероприятието(тая седмица ще ядем и ще пием) Ама другата седмица в неделя на 12.05.2007 Ви очакваме! Надявам на мощно присъствие от клуба. :D Хубаво ще е да се види колко човека от къде ще идват та да мога да си разпределим посрещането.Поздрави!Голфаджиите доста са се понадъхали. :hondarulez: НКА ДА ГИ ПСРЕЩНЕМ ПОДОБАВАЩО :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99 процента сам там пък да видиш кво може една д15-ка на 8500 оборота само кажи час на срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да да я видя тая Д15 и да се пробваме :D Значи към края на седмицата ще уточним точния час (след като видим колко мераклии ще окликнат на поканата).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не мине котка път при вас съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще се радвам да да я видя тая Д15 и да се пробваме :D

Значи към края на седмицата ще уточним точния час (след като видим колко мераклии ще окликнат на поканата).

Дано да успея поне засега съм свободен ама като знам как е при мен.То МИТАКА знае.Даже на ралито в русе не успях да отида.Ще направя всичко възможно да съм там де.Ако не друго поне да се похиля на голфаджиите окичени с тунинг от всичко по един лев и тасове вързани с по 3-4 опашки да не хвърчат от яките дрифтове :D

Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение може ли да направиш че не ми стана ясно 12 е събота анеделя е 13 кажи точно кога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не мине котка път при вас съм.

Това с котките да си го нямаме ;) Ще те чакам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така Шумналии потвърдиха ;) ама като гледам така май от нашия клуб няма особенно много ентусиасти освен morskija и евентуално Matheo ;) . А пък гледам в "сгоних се най на края, ама..." има доста участници - странно! ;) Явно голфаджиите ще са болшинство както обикновенно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще съм там но едва ли ще участвам със сток седан и газова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Ето и номерче за тези които не са го видяли-0886 144 322 - Найден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате пожелавам ти успех на дрьпките много сьм впечатлен от колата ти много варви за 1.4, покажи им какво може японския мускул, гледах я в действие когато си се бягал с мегана и с реното това е то хонда rulezzzzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCN, къде в Разград ги правите тези състезания? Има ли свестни коли (говорим над 180-200 к.с.)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCN, къде в Разград ги правите тези състезания? Има ли свестни коли (говорим над 180-200 к.с.)?

Абе за свестни , имаше да ти кажа , ама на NCN хондата , със тоя 1,4 двигател мноооооого върви...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

NCN, къде в Разград ги правите тези състезания? Има ли свестни коли (говорим над 180-200 к.с.)?

Абе понамират се..... какво по-конкретно те интересува? Мисля че за 180-200 коня ще ти намерим конкуренция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCN, къде в Разград ги правите тези състезания? Има ли свестни коли (говорим над 180-200 к.с.)?

Абе понамират се..... какво по-конкретно те интересува? Мисля че за 180-200 коня ще ти намерим конкуренция :)
180 са ми много висока летва, никакъв шанс нямам.А къде точно ги правите в Рз, тигелите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи мероприятието се извършва на едно изоставено летище м/у Рз Завет на около 20км. от Разград.

 

Искам да се възползвам от темата да съобщя, че на 27.05.2007.-Неделя ще има отново дъпки. Чувствайте се всички поканени!

 

П.П. Стамба обелщал си ми нещо! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи мероприятието се извършва на едно изоставено летище м/у Рз Завет на около 20км. от Разград.

 

Искам да се възползвам от темата да съобщя, че на 27.05.2007.-Неделя ще има отново дъпки. Чувствайте се всички поканени!

 

П.П. Стамба обелщал си ми нещо! :(

Утре си разхвърлям колата и ще слагам валовете така че ако всичко си е ок по колата след операцията която ще и правим ще намина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се пробвам да дойда, но не обещавам. На 26-ти съм шофьор на абитуриентска и незнам как ще съм на 27-ми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCN, къде в Разград ги правите тези състезания? Има ли свестни коли (говорим над 180-200 к.с.)?

Абе понамират се..... какво по-конкретно те интересува? Мисля че за 180-200 коня ще ти намерим конкуренция :)
180 са ми много висока летва, никакъв шанс нямам.А къде точно ги правите в Рз, тигелите?
Тъй като гледам караш Меганче 16V Интересно ще ми е да се пуснем да видя резултата :thumbs1: , че един такъв без малко да го напляскам. Що не скокнеш да се пробваме? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм ко стаа с Русчукли бре, къде сте! :lol::afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще намина само тряя да се разберем по тела да ме посрешнеш някаде да не се лутам :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@NCN

Имам много желание да мина (аз съм от Разград ама по стечение на обстоялствата живея в София) и малко ми е далеч, иначе от дъжд на вятър минавам да видя нашите, ама по рядко. Сега някъде Август месец ще си идвам за повече, около седмица, може да организираме едно импровизирано пускане. Комшито ми от кв.Орел има една астра гси, искам и него да го пробвам и разбрах имало някакво много вървящо пунто гт.... така като си идвам ще пиша 1 седмица по рано да се чуем/видим.

Редактирано от dontcheff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...