Jump to content
dimitarkunchev

Автоматични стъкла при заключване

Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди наколко дена се сдобих с едно приятно FR-V и още го разучавам с интерес. Изникват ми разни въпроси с които Гугъл нещо не помага много (или аз не уцелвам как да търся).

 

Има ли опция за автоматично вдигане на стъклата/прибиране на шибидаха при заключване? Иначе редовно ще е отворена на паркинга - отвикнал съм да внимавам за такива неща :)

Също - има ли опция за автоматични фарове при запалване?

 

Предполагам, че тези неща могат да се направят от способен жичкаджия. Но при някои коли подобни опции са въпрос на настройка с компютър. Затова питам по-старите собственици първо :)

 

Мерси предварително за споделена информация и наздраве :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 30.06.2019 г. at 17:39, dimitarkunchev написа:

Здравейте,

 

Преди наколко дена се сдобих с едно приятно FR-V и още го разучавам с интерес. Изникват ми разни въпроси с които Гугъл нещо не помага много (или аз не уцелвам как да търся).

 

Има ли опция за автоматично вдигане на стъклата/прибиране на шибидаха при заключване? Иначе редовно ще е отворена на паркинга - отвикнал съм да внимавам за такива неща :)

Също - има ли опция за автоматични фарове при запалване?

 

Предполагам, че тези неща могат да се направят от способен жичкаджия. Но при някои коли подобни опции са въпрос на настройка с компютър. Затова питам по-старите собственици първо :)

 

Мерси предварително за споделена информация и наздраве :)

 

Здравей. Честита придобивка, безаварийно и добре дошъл. Преди година търсих и аз отговорите на същите въпроси. Само с наДстройка на компютъра не можело. Предпочетох на инвестирам парите в интериора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два универсални модула...ел стъкла за 4 врати и ДРЛ + автоматично пускане на фаровете като мръкне са 200 лв 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, AndroID написа:

Здравей. Честита придобивка, безаварийно и добре дошъл. Преди година търсих и аз отговорите на същите въпроси. Само с наДстройка на компютъра не можело. Предпочетох на инвестирам парите в интериора.

Благодаря :) 

И аз до този извод стигам. Мерси все пак!

 

Преди 1 час, Markony написа:

Два универсални модула...ел стъкла за 4 врати и ДРЛ + автоматично пускане на фаровете като мръкне са 200 лв 

С универсалните ясно - затова са универсални все пак :)

 

Мерси за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...