Jump to content
sCoff

Съвет за новобранец.

Recommended Posts

Здравейте сектанти. Както се вижда съм новобранец и то без бленуваната кола. Четейки форума виждам, че доста от ваз за тръгнали като мен. Харесал съм си Хонда Акорд купе 75' , колата е в движение, но ми е интересно да чуя вашето мнение за поддръжката и. Благодаря за отзивчивостта предварително. :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм си Хонда Акорд купе 75' , колата е в движение.....

;) уаааааууу!!! Още ли е жива прабабата на моето купе? :) Господ здраве да и дава още дълги години :):) Едва ли има друга такава тук, за да получиш мнения, гледай да не е много прогнила и я заведи при шефа та ТЕЛК д-р Омбре за авторитетно освидетелствуване, ако си от София;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мале тя наистина бая застаряла колицата, но ето това е доказателство, какво могат колите с Н на капака :) Та както те посъветва Майната, виви при завеждащия отделението за лечение на хонди в София др.Омбре и той ще ти каже бива ли я в деиствителност колата или не.

Успех :)

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте сектанти. Както се вижда съм новобранец и то без бленуваната кола. Четейки форума виждам, че доста от ваз за тръгнали като мен. Харесал съм си Хонда Акорд купе 75' , колата е в движение, но ми е интересно да чуя вашето мнение за поддръжката и. Благодаря за отзивчивостта предварително. :):):)

Карай си рендето к'во се занимаваш със стари Хонди,те не въ'рят!Или ще колекционираш.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е стара, но е уникална, затова отворих темата. Искам да разбера заслужава ли си и мога ли да я поддържам, според вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

колата наистина е уникална. гледах в немското мобиле такава за 1000е в невероятно състояние.а до колкото подръжката идея си нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dead man

кой ще те снабдява с части? :P:(:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Да я вземеш за реставриране - ОК, ама да си я караш... по-добре недей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,верно сложи малко снимки поне на същия модел че ми е интересно и на мен.аз имах '84-та акорд и беше феноменална кола.тия старите им са много по-качествени от новите да знаеш.иначе части ще намерим някак.в САЩ има квото поискаш-дори и това.но със сигурност колата ти ще е уникат и не вярвам да има втора някъде в движение като тази...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Accord#...E2.80.931981.29 това е моделът, скоро ще кача истински снимки. Естествено няма да мине без реставрация, но и немисля да залежава на някой паркинг. Колегата каза че части се намират (аз все пак го поставям малко под съмнение). Притеснява ме малко , че и е слаб двигателя, а и кой ще бъде хирургът на пълна промяна??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата си е мания , и ако я направиш ще си номер 1 :) ама каква беля си вземаш на главата не е истина ... това гората като го правят с европейска кочина внимават къде стъпват ,а ти скачаш директно на дълбоко ... евала за смелостта и успех в начинанието ... тука останалите можем само да стискаме палци и да се молим да се роди здраво бабе :D ,за съвет трудно можеш да ни търсиш реално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама каква беля си вземаш на главата не е истина

Да няма после "В КАКВО СЕ ЗАБЪРКАХ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

Благодаря на всички отзовали се! Наистина ще пада много наливане на пари. Обещавам да пусна и истинска снимка скоро. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра :) , това ми беше първата която си купих с ли4ни пари , 2 врати.1,6л. 5скорости..издържа много ... :D около 3 години я карах а зимата беше в Банско ..много проходима кола ... още я карат май :P;);) ,дори и ремонти съм си правил сам, беше на поне 370х.км.Яко спомени ми върна ;) ..Желая ти успех в на4инанието !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте сектанти. Както се вижда съм новобранец и то без бленуваната кола. Четейки форума виждам, че доста от ваз за тръгнали като мен. Харесал съм си Хонда Акорд купе 75' , колата е в движение, но ми е интересно да чуя вашето мнение за поддръжката и. Благодаря за отзивчивостта предварително. :D:D:D

:D все отнякъде трябва да се запо4не :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за каква цена ства въпрос или е подарък :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е символична за сектант. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

снимките ги няма нещо-дай пак линка че съм адски любопитен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...