Jump to content
Aleksandar_Stoyanov

Проблем с уплътненията на стъклата CR-V 2 gen. 2003

Recommended Posts

Здравейте,

Карам CR-V 2 gen. 2.0 бензин, 150 к.с. Не намерих пост с проблема, който имам затова пускам нов.

Имам следния казус - когато преминавам през неравности се чува как прозорците звънтят. Създават усещане, че не са затворени. Няма значение дали прозорците са отворени или затворени, шума си го има. Някой борил ли е такъв проблем?

Според моя майстор проблема е във външните гумени уплътнения отдолу на прозореца, които при мен са доста опечени и чак се трошат като ги натиснеш.

Според Вас дали проблема наистина е от тях? Някой има ли информация от къде мога да взема нови такива? Може и втора употреба, разбира се да не са опечени като моите. До момента не мога да намеря по моргите. Прилагам и една илюстративна снимка.

 

image.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука е за 3-та генерация ама може и да нямат разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се на Станимир 0879 46 64 44 . Има всичко за Хонда. Но е в София ! Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, пиша какъв е резултата за да има инфо ако някой друг бори същия проблем.

Смених лайсните само от едната страна на колата, които ми се струваха по-зле и от които идваше шума.

Сега определено дрънченето на прозорците е по-слабо, не изчезна напълно. Предполагам за да не се чуват изобщо трябва да се сменят и гумите от вътрешната страна на прозорците, но за сега ще кара така.

 

Потвърждавам за колегата Станимир, че може да се разчита на него за части. От него ги взех, всичко беше точно.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...