Jump to content
yan68

ръководство на български език за Honda Civic  Tourer  2014 1,6 Diesel DiTEC 2013 -2014

Recommended Posts

Здравейте, виждам публикуван линк за ръководство на български език за Хонда Сивик 2013 -2014 . За мое съжаление е бил активен преди доста време. Мога ли да ви помоля да го публикувате отново или да ми го изпратите на мейл. Купих такъв автомобил преди 1 месец и напараво се влюбих във возията му. За разхода дане говорим 3,4 до 4,8 извън града / понеже го настъпвам повечко /140 -150 / Ако съм в нормата 90 - 100 / 3,5 . направо не е истина. Всичко по колата е ок. Докарах я от Холандия с намерение да я продавам. Е, отказах се. Ще я запазя за личен автомобил. Само книжката е на холандски. И нещо ако ми се наложи на пътя с някоя информационна лампа ..... та за това .... ако изпратите линк на български, много ще съм благодарен. Поздрав! Дидо мейла ми е  :         asfleather@abv.bg      Civic  Tourer  2014 1,6 Diesel DiTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих желал да го имам въпросното ръководство :) Някой може ли да ми го изпрати? Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...