Jump to content
IzueL

Проблем при стартирането

Recommended Posts

Здравейте,

Имам сериозен проблeм от месец и половина - след като завъртя ключа ми светва Check system(engine), последвано от VSA и Check system(Airgbag), но не ми се появяват проверките за масло и акумолатор и не иска да запали(снимка 1). Връщам ключа, въртя пак и след 5-10-15 опита обикновено рестартира системата, излизат ми червените светлини за проверките и успявам да запаля(снимка 2) - уточнявам, че автомобилът е със Старт бутон. Започвам обаче да мисля че проблемът се задълбочава. Бил съм на 2 ма техници като втория главно се занимава с компютри и електроника, но и двамата не успяха да локализират проблема. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да помогнете.

Поздрави.

1.jpg

2.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора как е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Цитат

Акумулатора е проверен в сервиз,зарежда както трябва.Минавал съм и проверка с компютър,изчиства се грешката и след като изкарам и вкарам ключа и пак се появява проблема.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я в читав сервиз с софт за Хонда,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.

Само искам да споделя разрешението на проблема който имах с моята Хонда.Оказа се че компютъра прави некаква грешка и не разпознава когато трябва да чекира клуча и горе споделените светлини.Така струва ми 30 паунда за 2-ра ръка компютър от Ебаи и отделно 300 паунда за работа защото се намирам в УК.От 1 месец шофирам без никакви проблеми.Надявам се коментара ми да бъде полезен на колеги с подобен проблем.Лек ден

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...