Jump to content
MTM

Майстор София

Recommended Posts

Здравейте,

 

преди 1 месец купих Хонда Акорд 147 к.с 2000 год. След пълното и сервизиране (ремъци, масла, филтри и т.н.т 2 носача дискове накладки, гуми 🙂 ) се оказа, че двигателя не работи добре (разбирайте , че леко тресе) свалих свещите който бяха заменени с нови и видях, че 1 вата е зацапана сравнявайки я с другите. Въпроса ми е може ли да ми препоръчате майстор или да дадете съвет за този проблем (според този майстор който я обслужи) е или клапан или глава което е малко кофти ...
Оказа се, че компресията на този цилиндър е 9 от 10. - ако и сложа газ това проблем ли ще е, и дали изобщо трябва да правя нещо или просто да си я карам тъй като предният собственик явно е бил немърлив към нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитайте първо с реглаж на клапани. Струва от 30 до 50 лева, зависи къде я закараш.
Задължително на студен двигател да се прави реглажа !
След това ако не стане търси другаде проблема...

Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей,

 

реглаж е направен и пак го има проблема. Както написах зацапва свеща и то буквално 10 мин след като я взех от сервиза я свалих и направих проверка.
Ще я изкарам на дълъг път да и ще я заредя с еко 100 да "продуха малко" да видим ако и след това не се оправи ще видим на кой майстор ще я закарам .

 

Както написах препоръчайте ми някой читав майстор ще съм благодарен 🙂

 

Редактирано от MTM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...