Jump to content
Guest Magnum

Как развалиха хубавата кола

Recommended Posts

Guest Didko

Oh, my GOD! :P:D:D:ppp Имало и по-евтин начин да си сбъдна мечтите! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jerry

мисля /въпреки че ми е трудно след това което видях.../ че "селяци" с много пари има навсякъде... - представяте ли си само - да е*еш мамата на една легенда, жива икона, за да се "докараш" по голям гъзар с нещо дето всъщност вече е нищо.... ебати! не бих си купил Рафаело, за да го фалшифицирам и да го окача на стената като Пикасо! - супер тъпо!!! Още повече - никога не бих се срамувал да кажа че карам еНеСХикс /дори напротив/, а пък и не бих скрил предпочитанията си към нея в сравнение с което и да е Ферари - колкото и по-скъпо да е, пък ако ще и по-добро като ТТДанни... Самонервирам се още повече - мамка му, за кво тогава тва тъпо парче си е купило хонда? - да си купи Ферари - или ако му е скъпо - да си го направи сам от некоя бракма!!! - безсмислена работа.... Лично аз бих доработил трабант с мотор от зил и собствена идея за визия - без значение парите/хипотетично/ - дори и да ми струва по скъпо от "доработката" на тази акура! и си мисля че ще бъде много по-ефектно като резултат!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

можело е да впрегнат възможностите си в нещо много по добор.и аз не удобрявам идеята, но резултата е добър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Мен пък ме кефи, :P Момчета мислите много " правоъгълно " :lol: много полесно е да направиш от нещо нищо отколкото обратното - ми НСХ са си е универсален автомобил - я направете от Ферари ли е кво е там и аз незнам НСХ - няма как да стане, погледнете на нещата от тази страна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Още повече - никога не бих се срамувал да кажа че карам еНеСХикс /дори напротив/, а пък и не бих скрил предпочитанията си към нея в сравнение с което и да е Ферари - колкото и по-скъпо да е, пък ако ще и по-добро като ТТДанни... Самонервирам се още повече - мамка му, за кво тогава тва тъпо парче си е купило хонда? - да си купи Ферари - или ако му е скъпо - да си го направи сам от некоя бракма!!! - безсмислена работа....

Споделям мнението ти колега. Нямам нищо против Ферари, но пък nsx-а не заслужава такава съдба!!! Даму отсъхнат ръчичките дано!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Да и аз мисля, че е "правоъгълно" да разсъждаваш, че разваляш хонда като я правиш само да изглежда като Феррари. Май за вас покупката на Феррари е свързана само с много пари - ДА АМА НЕ! Сега малко :lol: Феррари се продава САМО през нещо като брокери. Няма официални представители, няма фирмени магазини, няма дистрибутори! Всичко е нещо като бутик, с 1 бройка на 1 артикул в него и този бутик след като си продаде стоката затваря врати и отваря на ново място :P За да си купиш Феррари се изискват толкова много документи, че нашата бюрократична България ще ти се стори напреднал капитализъм! ;) Хората от Маранело искат да знаят от къде си си изкарал парите за тяхна кола, защото не всеки може да си купи такова бижу (наричам го бижу макар да си противоречи с огромните му форми, но както казах се продава в нещо като бутик). Ако си спомняте преди време дори на Майк Тайсън беше отказана такава кола, а той хич да не е май има пари. Та идеята ми е, че да караш Феррари, това значи на 1-во място да си много богат, 2-ро да си почтен човек и 3-то с чисти доходи! Само първото не е достатъчно - необходими са и 3-те! После идва другото интересно нещо. Да кажем, че си събрал кинти за едно червено конче, само че хората от Маранело искат да знаят, дали можеш да го поддържаш, т.е. изискват се минимални гарантирани доходи, част от които са предвидени за поддръжка на Ф.-то. Накрая да кажем ти писва от това Ф. и искаш да го продадеш. Да ама пак няма да стане, защото можеш да го продадеш само чрез разрешението на хората от Маранело :P ...и то пак не на който и да е!Феррари нямат серийно произвеждан автомобил в смисъла в който го знаем всички. Най-произвежданите модели са до няколко хиляди бройки, но като цяло всяка една от тах, макар и от 1 модел е уникална с нещо.Ето защо Феррари не е просто автомобил, а религия, която има и своите поклонници в мое лице ;) Знам, че никога няма да имам истинско Феррари, ама това не ми пречи да мечтая и да се възхищавам на тази религия. ...пък Хонда имам :P П.С> Абе я си представете, че ченгетата го спрат тоя пич с префасонираната Хонда :) Вади талона на колата и пише Хонда, а ченгетата гледат Феррари хихихихииии какво ли ще стане тогава?! :P:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
Какъв тунинг? Ебаси осрали са хубавият автомобил, яд ме хвана за колата докато гледах снимките, ебаси тапите копелета.....нямам думи да му е.а м.....а! :P:P:P:P:D;):):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Да бе да...То за тва тука в БГ си имаме няколко Ферарита :lol:...Ма са сасипали колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Накрая да кажем ти писва от това Ф. и искаш да го продадеш. Да ама пак няма да стане, защото можеш да го продадеш само чрез разрешението на хората от Маранело ;) ...и то пак не на който и да е!

Феррари нямат серийно произвеждан автомобил в смисъла в който го знаем всички. Най-произвежданите модели са до няколко хиляди бройки, но като цяло всяка една от тах, макар и от 1 модел е уникална с нещо.

Пич, или ти говориш глупости, или този човечец тук продава поредната ОСАКАТЕНАкола .

 

тук

Пуснах съвсем обикновена търсачка в нет-а в мобиле.де и познай какво намерих - 12 Ферарита, които се продават свободно в нета без да са се добитвали до Маранело и то точно модела Ф50. Съгласен съм с теб, че Ферари е легенда, но защо бога им трябва някой да осакатява кола като NSX. :lol::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

...Пуснах съвсем обикновена търсачка в нет-а в мобиле.де и познай какво намерих - 12 Ферарита, които се продават свободно в нета без да са се добитвали до Маранело и то точно модела Ф50...

А защо според теб съществува информация в обявата от рода на:

 

Beschreibung:

Ferrari F 50, Erstzulassung: Juni 1996, Lackierung: Ferrarigelb, Innen- ausstattung: Leder schwarz, Sitzinnenteile Alcantara schwarz, 1. Hand, alle Inspektionen gemacht, Fahrzeug ist in einem neuwertigem Zustand, Fahrzeug wurde als Neuwagen an einen Sammler in die Schweiz geliefert, Fahrzeug hat schweizer Zulassung, wird mit EUR1 Papier geliefert.

 

А познай това дали не означава - трябва да минем през Маранело за по-пряко ;):lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Аз пък не мога да разбера.... :P;):) .... ЗАЩО се публикуват все някаква извращения, някакви гадости - като ТОВА например :lol: , а НЕ някой наистина ГОТИН тунинг, стойностен, хубаво направен !!! Нима извращенията и кощунствата (за Мен това е кощунство и с ДВЕТЕ фирми - Ферари и Хонда) са по-интересни и заслужават коментари, спрямо истински красивите коли ?! :D Влезте ТУК и се насладете на истински красиви автомобили, НЕ на гадости и извращения !!! Няма какво да ви кажа повече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Хората от Маранело искат да знаят от къде си си изкарал парите за тяхна кола...

Е, хубаво, ама тука сме ФОРУМ НА ХОНДА и коментираме хората от Токио и техните (т.е. НАШИТЕ) автомобили..., така че....... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Хората от Маранело искат да знаят от къде си си изкарал парите за тяхна кола...

Е, хубаво, ама тука сме ФОРУМ НА ХОНДА и коментираме хората от Токио и техните (т.е. НАШИТЕ) автомобили..., така че....... :)
:lol: Поздравления за ADH,аз се сдържах от коментар, защото го приех много лично и щях да се искажа много не дипломатично, нямаше да се хареса на никой да го прочете предполагам, но щеше да се излее от мен с най-искренни чуства. Това си е просто кощунство и извращение. Колегата фен на Ферари не мога да разбера какво се кефи, аз лично не мога да отрека, че ферари са страхотни автомобили, но се чуствам лично засегнат от тази гавра с NSX-a и ако на мен някой ми предложи и мога да избирам с ръка на сърцето мога да кажа, че ще избера NSX, това ми е мечта! :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
Междо другото съм съгласен с автора на темата:Как развалиха хубавата кола, гневното ми изказване няма нищо общо с него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Понеже видях, че и на друг пич му е направило впечатление това нещо и той е пропуснал вече пуснатата тема ... та исках само да добавя едно последно нещо. Незнам дали някой от вас като разгледа линка си направи труда да прочете мненията под снимките. Според мен повечето бяха положителни ... не съм си водил статистика, но някъде около 90% от пичовете там бяха одобрили направеното. А тук или съм в клуб на фанатици или ... и аз незнам :) Май има още 1, 2-ма дето са на моето мнение :P Абе няма значение ... ще си караме Хондите и ще си мечтаем за Феррарита (поне аз) ... поне ще имаме несбъднати мечти :D;);) ...щото хората казват, че когато ти се сбъднат мечтите няма к'во да правиш на тоя свят ;)

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

някъде около 90% от пичовете там бяха Одобрили направеното.

Дидко, ще ти цитирам мнението на един мой добър познат, който (не в България) е имал шанса да кара не едно Ферари, и този NSX

е това е ЕДИНСТВЕНИЯТ начин да направиш Ферари да ВЪРВИ

...без думи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Това за правописната грешка направо ме досрамя и си я поправих :) ...а за мнението на твоя приятел - ами мисля, че сме 21-ви век и комунизма и тоталитаризма си отидоха в историята, а сега е democracy и поне цензура няма, т.е. всеки може да изказва всякакви мнения. В крайна сметка болшинството решава :D П.С> Завиждам ти за това, че имаш приятел, който е карал не 1 Феррари!П.С2> То имаше един виц, по тоя повод: "...абе не съм, ама съм чувал, че било хубаво!" ;) То беше за нещо друго, но и в случая е актуално :P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Аз подкрепям Дидко, макар, че мойта мечта не e Ferrari. Въпреки всичко аз съм признал Honda и японското автомобилостроене за един своеобразен връх. И дори да имам пари да си купя каквато и да е кола някога, винаги ще имам Honda! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Това за правописната грешка направо ме досрамя и си я поправих :) П.С2> То имаше един виц, по тоя повод: "...абе не съм, ама съм чувал, че било хубаво!" :P То беше за нещо друго, но и в случая е актуално :D;);)

не исках да те засрамвам. И не се чувствам нещо по-специален, че познавам човек, дето е карал Ферари и НСХ - даже не ми е и приятел. Е едва ли е карал Енцо, че да може да каже с такава точност, но той предпочита NSX пред 360 Modena. А за модената съм чувал, че имала най-добро поведение на пътя от фераритата, по-големите били направени за повече возене и по-малко каране.Който не го е гледал това филмче, го препоръчвамhttp://www.norcalevo.net/video/motegibattle.wmvЗа който не му се теглят 30МБ ще ти цитирам: - Hey Murcielago, you're in my way! - Around here, the NSX is much faster.... - Hey old man, I have twice as much power!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Боже ... горката кола. На нищо не прилича. :D Защо въобще има такива хора, които правят от нещо - нищо. Никога не бих развалил по такъв начин, каквато и да е кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...