Jump to content
manniakk

заминал тампон на сивик 6г.?

Recommended Posts

Публикувано изображение

това е задния тампон на левия носач. От всички само той е сменил цвета. Как мислите дали от него може да тропа отпред или трябва да се свали за да се каже със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се сваля тампона. Много лесно можеш да прецениш дали си е заминал - просто рябва да се вдигне на крик и да се размърда яко носача - напред-назад и нагоре-надолу. За целта колата трябва да е много стабилна - или на голям крик (който да я вдигне цялата), или поне да я сложиш на стойки от двете страни. Не ти препоръчвам да се пъхаш под и да клатиш кола, вдигната на нейния си крик :rolleyes: Та значи вдигаш, хващаш носача с две ръце и клатиш. Може и с някакъв лост да понапънеш леко. Ако няма чуствителен луфт (носача може да мръдне малко, ако го напънеш силно, колкото еластичността на тампона позволява), тампона си е ОК. Ако гумата на тампона е много напукана или направо разрушена на места си е за смяна. Абе с две думи - като го погледнеш от близо, веднага ще си проличи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния ми(десен) тампон, така беше заминал, че гумата се движеше напред-назад :rolleyes: ! Но, това, ако е много зле, иначе като минеш през дупка, се чува "тупване", а и не е като да не се усеща... Но след смяната и на двата е, "ток и жица" :blink: !

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен само ми тропа, ама не ми се дават 60 лв ако не е от него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...