Jump to content
дидо

Сивик 5генарация хеч

Recommended Posts

Сивика е Д15В2 и се продава на части има всичко а те са- цяло купе. всичко по ходова част. всичко по двигател. скоростна кутия-170лв. всички стъкла-(по договаряне) седалки-(по договаряне) . табло с обортомер-100лв. барче перфектно 90лв.4-пружини -120лв.4 -амортисьора 100лв. бенз помпа -100лв.помпа съединител (по договаряне) .делко.-120лв компютър-80лв. инсталация (по договаряне) .моно инжекция -100лв.ориг колектори (по договаряне) .резервоар.(по договаряне) 4-тапета за врати (по договаряне) .седалки. табло.-(по договаряне 2прага-40лв задна кора(по договаряне)кабели(по договаряне 2 огледала -по 60лв бр имам и полуоски с карета аве всичко за сивик 5 0899877305

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със бар4е ли е ? ако имаш кажи цена ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми една по специялна част! резонаторната кутия която се намира в подкалника точно под кутията за въздушния филтър ако ти се намира и е здрава кажи цена и я взимам веднага за д15б2 ако става!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика е Д15В2 и се продава на части има всичко а те са- цяло купе. всичко по ходова част. всичко по двигател. скоростна кутия-170лв. всички стъкла-(по договаряне) седалки-(по договаряне) . табло с обортомер-100лв. барче перфектно 90лв.4-пружини -120лв.4 -амортисьора 100лв. бенз помпа -100лв.помпа съединител (по договаряне) .делко.-120лв компютър-80лв. инсталация (по договаряне) .моно инжекция -100лв.ориг колектори (по договаряне) .резервоар.(по договаряне) 4-тапета за врати (по договаряне) .седалки. табло.-(по договаряне 2прага-40лв задна кора(по договаряне)кабели(по договаряне 2 огледала -по 60лв бр имам и полуоски с карета аве всичко за сивик 5 0899877305

искам предния десен подкалник(пластмасовия) казвай неква ценичка и да го взимам(с куриер)щото сам от Варна Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли машинки за ел. стъкла?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xags

Сивика е Д15В2 и се продава на части има всичко а те са- цяло купе. всичко по ходова част. всичко по двигател. скоростна кутия-170лв. всички стъкла-(по договаряне) седалки-(по договаряне) . табло с обортомер-100лв. барче перфектно 90лв.4-пружини -120лв.4 -амортисьора 100лв. бенз помпа -100лв.помпа съединител (по договаряне) .делко.-120лв компютър-80лв. инсталация (по договаряне) .моно инжекция -100лв.ориг колектори (по договаряне) .резервоар.(по договаряне) 4-тапета за врати (по договаряне) .седалки. табло.-(по договаряне 2прага-40лв задна кора(по договаряне)кабели(по договаряне 2 огледала -по 60лв бр имам и полуоски с карета аве всичко за сивик 5 0899877305

искам предния десен подкалник(пластмасовия) казвай неква ценичка и да го взимам(с куриер)щото сам от Варна
А на мен ми трябва десния подкалник.Ако го имаш го вземам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 за бар4ето ????? ако искаш пове4е недавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фенове днес я разглобих и имам всичко ако имате интерес -0899877305 цени по договарянеи от купето частите се продават-таван с колонки перфектен с еп шибидах-400лвзаден калник-100лвЗА бр а те са 2бр

Редактирано от дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се интересувам от праговете, може ли снимка и цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преден десен долен носач с здрави втулки и тампон -30лв преден ляв долен носач с здрави втулки -25лвгорен десен носач-25лвседалки предни 2бр-120лвкора багажник-50лвзадни-70лвзадно стъкло-100лвстранични стъкла-ПО ДОГОВАРЯНЕкилометраж с обортомер-90лвбарче-90лвтапети 4бр -по договарянесерво -подоговарянерезервоар много читав-40лвпомпа бензин-100помпа съединител 2бр-60лвтаван с колонки и ел шиб-400лвзадни калници по 100лв брпласмаси всички -по договаряневрати 2бр по 100лв брогледала2бр-100лвкарета 4бр по договарянеполуоски 2 бр по договарянетабло сиво по договаряне чуп прът за волан комплект с пласмасите -35лвсредно гърне 20лвделко-120лвмоно инжекция-80лвглава 2бр по 100лвстартер по договаряне динамо по договарянескоросна кутия 180лвстопове-100лв4 пружини с амортисьорите- по договарянеи още много други части цените подлежат на коментар тел 0899877305

Редактирано от дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

кора имам същата само че не е изрязана 80лва за барчето нова цена 80лвпружини и амортисьори общо 150лвглава д15б2-100лвтабло собортомер 80лвнаправо без пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А задните облегалки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се от- дръжката на жабката- подглавник за предна седалка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest daikina

Какъв цвят е колата? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

51 лв за бар4ето ????

Редактирано от go6i11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кора имам същата само че не е изрязана 80лва за барчето нова цена 80лвпружини и амортисьори общо 150лвглава д15б2-100лвтабло собортомер 80лвнаправо без пари

Интересува ме обортомера - дали ще стане на Д13Б2 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става всичко си пасва вадиш твоя и слагаш този аз сам пробвал става няма грижи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

барче+седалки -продадени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

колата е с ел шибидак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIMURA

ако слу4аино има6 мига4 ляв ми кайи колко и какав е бял или жълт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

до 20 май всички части са на промоция

Редактирано от дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до 20 май всички части са на промоция

Ако имаш десен мигач (бял) пиши какви пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

нямам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Barsy

Братле на мен ми трябват климатик и ел стъклата!!!!кажи някаква цена по отделно и заедно ако имаш климатик де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата няма климатик и ел стъкла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

нямам братле сори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми моторчето за регулиране на оборотите на празен ход. Не знам дали моноинжекцията има такова ама би трябвало да има. Колата не е имала газово нали?Ако имаш пиши оферта? :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задното гърне - оригиналното имаш ли и цена ако е здраво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

имам 70лв с трабите отзат перфектно е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...