Jump to content
JoroHondata

Кабели за задни колони

Recommended Posts

Здравейте колегиИмам следния проблем: фабрично монтираните кабели за задни колони (заедно с куплонзите), не са били използвани от предишния собственик (никога не са били монтирани задни колони), при което не зная с какъв поляритет са Куплунзите са със следните кабели:Първи куплунг: 1) Червен с бяла ивица, 2) Кафяв с бяла ивицаВтори куплунг: 1) Син с бяла ивица, 2) Сив с бяла ивицаИмам и книжката на първия касетофон, фабрично монтиран- GRUNDIG, Използвана е стандартна ЕВРОБУКСА, ноКолата е Civic 1,4 IS, 90 к.с.,1997г., Японка (купена от Австрия)Моля помогнете с информация ако някой от вас има такаваБлагодаря ви предварителноЖоро PS. Моля за извинение, май оплесках малко в предишната тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиша ти ги без белите ивици че ме мързи(извинявай) синият е + на заден ляв, сивият е - на заден ляв, червеният е + на заден десен , кафевият е - на заден десен :)

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoroHondata

Chopper1969, много съм Благодарен за ценната информация :punk::lol::( Благодаря и на Jonini, и на всички останали, които са прочели за молбата ми Закривам темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така е но не исках да те обърквам, а и колите ни са малко по-различни...:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...