Jump to content
Guest viliareal

Honda Civic 89-та година има ли катализатор?

Recommended Posts

Guest viliareal

aйде де хора кажете няма къде другаде да питам все пак с такива коли се занимават пък ако искате може да напишете и впечатлението си за този модел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aйде де хора кажете няма къде другаде да питам все пак с такива коли се занимават пък ако искате може да напишете и впечатлението си за този модел

ами никой не ти отговаря щот задаваш тъп въпрос . естествено е ,че може.ама тук всички ги махат :P а не обратното ,сигурно ти ще си останеш и единствения дето иска да слага катализатор :Pи си попълни профила :P Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задаваш такъв въпрос все едно аз да те питам :абе тука имам една комшийка с дълга коса 89 набор дали да я ........ми кажи с какъв двигател е изгнила ли е за колко пари с какви гуми е ,освен ,че е 4х4 аз друго не разбрах и доколкото се сещам става въпрос за цивик седан 4 генерация 4х4 ама може и за Хонда шатъл да говориш от де да знам дай поне снимка да я видим външно а и снимка на двигателя за да се ориентираме все пак тук сме Хондаджий а не Медиуми :lol: А това ,че се говорело не значи нищо все едно да забранят да :cool: без презерватив.относно въпроса ти защо ги сваляме това е защото всички си слагат спортни генераций и туй само спъва колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viliareal

Eто такава е нямам снимка точно на нея да ти покажа не е изгнила ще я взимам от познат много добре е била подържана само че не е карана от година и няколко месеца че човека си е купил нов автомобил и изобщо не я е пускал за продажба 16 винтила е цената е 1000 леваето тази е същата http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря а има ли проблем че не карана от година и половина аз разбира се ще я прекара, през сервиза,но все пак...Май само акумулатор трябва да се взима защото този е сдал багажа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази цена е страхотна за Шъталче :) ,още повече,щом го познаваш човека ,няма какво да му мислиш.....Дори ако е в прилично състояние ,аз лично :cool: бих я взел за баща ми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

аз ли само видях думата "блокаж"значи или се има предвид блокаж на някой диференциал.... какъвто на практика НЯМА... има само виско муфа на кардана или че колата е блокирала :punk: това е 89..... много ама наистина много добре и огледай задното окачване. тези шътъли имат навика на им се разпада задното окачване от изгниване. 90-91 са далеч по-издържливи, но 88-89 гният отзад та знае ли се, и НЯМАТ оправяне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viliareal

аз ли само видях думата "блокаж"значи или се има предвид блокаж на някой диференциал.... какъвто на практика НЯМА... има само виско муфа на кардана или че колата е блокирала :) това е 89..... много ама наистина много добре и огледай задното окачване. тези шътъли имат навика на им се разпада задното окачване от изгниване. 90-91 са далеч по-издържливи, но 88-89 гният отзад та знае ли се, и НЯМАТ оправяне.

не не е блокирала аз показах само тази да видите какъв модел е точно тази коярто сеъм показал е друга кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...