Jump to content
Jay

Питане относно стоповете на сивик 5г

Recommended Posts

Ами чух че стоповете се опушвали или нещо такова,бихте ли обяснили как ,ако това е възможно въобще:( или как да се сдобия с изцяло червени или черни стопове,аз съм със сивик 5г седан,благодаря ви предварително.

Редактирано от Jay

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант, според мен, е да си поръчаш от Ибей :( . Разгледай, има много добри...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант, според мен, е да си поръчаш от Ибей :) . Разгледай, има много добри...

Да,в и-бея има и биващи,само че имай в предвид ,че стоп светлините са бая важни и не е хубаво да се прекалява,че току някой ти се нахендрил одзад :P:( .....Според мен на 5-та и отиват стоповете дето са половина бели ,половина червени ;) Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към колегата ZEROи той ще ти предложи вариянт за И-бейски.Аз съм с такива и съм доволен,променят изцяло визията на колата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант е да си купиш транспарантен спрей/специално за стопове/...цвят по желание и да си ги ръснеш ! Така направих аз ! Спрея струва 8.40 в "Бриколаж" Аз лично нямам проблеми с видимоста на мигачи и стоп-светлини ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря Ви много за съветите,ще помоля някой само да постне някоя снимка да погленда за какво става дума,ако не ставам много нахален:P:)

Другия вариант е да си купиш транспарантен спрей/специално за стопове/...цвят по желание и да си ги ръснеш ! Така направих аз ! Спрея струва 8.40 в "Бриколаж" Аз лично нямам проблеми с видимоста на мигачи и стоп-светлини ! :P

Колега би ли пратил някоя снимка да погледна резултата,благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти няколко снимки на процеса по затъмяване със спрей и РЕЗУЛТАТА ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jay

Ето ти няколко снимки на процеса по затъмяване със спрей и РЕЗУЛТАТА ! :P

Едно голямо благодаря и една бира от мен:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...