Jump to content
boko

Лаисни за предно стъкло

Recommended Posts

Дали някои има или знае от къде да намеря страничните лаисни за предно стъклоче ми излетяха по магистралата след като КОБРИТЕ ми биаха оправили за пореден път стъклотоCivic '97 1.4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,кажете,щото и на мен ми трябва лявата за 5-та хеч :( (сори ,че ползвам твоята тема)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи ще се връщам на магистралата да си я търся :(нищо не намерих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Имайте предвид, че за седан и хеч са различни. Най-добре потърсете при арабите и по моргите. На мен на времето Омбре ми намери една лайсна, защото моята я гепиха. Аз сега съм ги маркирал и двете и ако ги гепят, все някога ще намеря седана на който са я сложили. Може да си ги маркирате и вие въпреки, че май не са много караците на които са ги откраднали тези лайсни.....

Е,значи и аз съм в клуба на каръците ;) ......Явно ще се ходи по автоморгите-тъкмо може да намеря и други интересни нещица ;) .....Иначе идеята за маркирането ми хареса ;);) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko

а ми то както е тръгнало и капачките на винтилите на гумите ще трябва да си маркирамещото моите постояно ми ги ди задигат ;)

Редактирано от boko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали някои има или знае от къде да намеря страничните лаисни за предно стъклоче ми излетяха по магистралата след като КОБРИТЕ ми биаха оправили за пореден път стъклотоCivic '97 1.4

Иди при Л.Дилов на "Симеоновско шосе" 86 май беше, посока Симеоново след дипломатическите къщички в дясно....наскоро взимах части за 6 ген....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената за броика без доставка е 53$ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената за броика без доставка е 53$ :cool:

Да, тези лайсни са скъпи, за това казах да ги търси по моргите и не се ебавайте като казвам на човека да си ги маркира. Не са като капачките на гумите, всеки който му се е наложило да търси и да ги плаща е разбрал вече :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пълна скръбобиколих сумати автоморги. То нема хонди.Само на едно място ми дадоха неква мижава надежда за другата седмица - идва ли им 2-3 хонди на парчета от ИталияЩе взема да ходя на магистралата да вида дали няма да си намеря моята си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Абе с риск да се потретя :punk: ,нека кажа ,че в мобиле-то има една бургаска 6-та ....от снимките не се вижда добре,но може да се обадиш да питаш за лайсната :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

макар че се вмъквам в темата нна колегата аз търся дясна за 5-та седан от годинапускал съм тема без резултат ако има някой да свирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko
Отговорено (Редактирано)

Най-накрая намерихв една автоморга в Ст. Загорамалко ме изнудиха да купя и двете но както и да е ;)ако на някои му трябва дясната /не шофьорска / да свирка цена 30 лв.Днес сам в Ямбол утре в Приморско другата седмица в Албена така че ако сте ми по пат и ви треба лаисна0898503355за Civic MA8.... 95,96,97

Абе с риск да се потретя

Проверявах всички обиави в мобилето нищо не намерих най големия маитап беше с един тип от Враца който уш ги имаше и таман като бех на 20 км от Враца се оказа че ги бил забутал некаде в мазето и неможел да ги намери - умрех от смех.В онази морга има 2 хонди англиски почти цели едната 1.4 другата е втек ама незнам какав. Моргата се намира на околовръстното като се идва от софия малко преди разклона за Бургас.Те са две три морги слепени ама само в едната има от наште . Редактирано от boko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е доста стара... но и аз останах без дясна лайсна (от към пасажерското място). Ходих в сервиз където подменят автостъкла... мериха шириха но не можаха да ми намерят в каталога като за 5-та генерация лайсни..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...