Jump to content
No Limit Performance

Божурище - 22.04 , неделя

Recommended Posts

:P Който бил бил :P , койте небил да е бил :P . Всичко беще на ниво и то много яко :P ето малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125745&view=1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Само дето половината коли се преебаха , ама ..... к'во да се прави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете кви шремена дадахте де :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам аз да разбера Бате Емо кой е нарязал, или кой го наряза. Също така как се е справил като цяло с тази безфилтърност. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Който бил бил :P , койте небил да е бил :P . Всичко беще на ниво и то много яко :P

Не че искам да те апосторофирам ама от страна на организацията по-скоро нищо не беше на ниво... Тия пичове за няколко години грам развитие нямат; вечно някакви проблеми с апаратурата имат, били купили нова-ами дръжте си я в къщи..., пича по микрофона само повтаря: имайте търпение или: ето тука има спрели 2 ферарита и 2 вайпъра и едно ламбо- гледайте ги и се радвайте.За заведението кво да се каже, няма вода , няма кебапчета, 5 човека има пред теб и чакаш половин час... Има и още много ама не ми се пише...А иначе, готини коли наистина имаше много, и за съжаление наистина доста от тях нямаха късмет с разни технически проблеми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имаше вода , имаше и кебапчета .... явно са имали доставка.Обаче наистина за такива случаи е крайно недостатъчно .Абе има много много накъде съоражението да се развива , защото сега няма грам удобство /дори тоалетни няма/.Хора гледат от какви ли не места , качват се в/у колите си , навлизат по пистата ... Някои се опитват през полята да влизат за да не плащат вход .... Бушменски прояви от всички страни.Ама ..... к'во да се прави .Мен лично, като изключим че изгорях от тва слънце, ми беше доста добре :cool:. Може би защото ми беше сефте ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

Абе знаех си аз ,че не трябва да ходя :cool: .Но нищо де ,та кажете някое временце де не се стискаите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Искам аз да разбера Бате Емо кой е нарязал, или кой го наряза. Също така как се е справил като цяло с тази безфилтърност. :lol:

Бате ти Емо падна от бялата Вектра... за съжаление нямаше късмет! Като цяло днешния ден беше каръшки за доста участници в драга!Добри времена видяхме единствено в клас А - там беше и най-лютата конкуренция. Отлично представяне за Гошо-Карборатора и страхотен дебют на Ситроена :) В клас Б (както винаги) спечели Али, а на второ място - синият Нисан - т.е. нищо ново под слънцето. Клас С така и не го изгледах докрай, защото след многото обещания на ДиДжея - "най-бързите коли с най-ниските времена", така и не се случиха... след като се разбра, че Сиерата няма да участва поради технически проблем, повечето зрители се разотиваха и честно казано аз също изгубих търпение (въпреки че поне 30 минути ни държаха в напрежение, преди да обявят началото на гонките в клас С).А клас престиж (и/или стрийт) беше върха на простотията... нямаше нито едно Порше (освен двата Кайена), а прехваления Скайлайн падна от новата S2-ка на Явор... така и не разбрах, кое му е престижното на този клас, но както и да е - следващия път повече!Ето снимки от мен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за условията за зрителите е дискутирана вече години наред...Няма как да се промени нещо, докато мястото си е действащо летище. Организаторите нямат право да променят или строят нищо. Да не мислите, че при толкова спонсори вече, няма кой да скове едни трибуни от двете страни на пистата? Или да се сложат бетонни ограждения като нявсякъде по света?Добре, че и в този си вид го има Божурище. Защото е единственото място в България, където може да се провеждат такива състезания.Лошото е, че май скоро ще го затворят...Тогава да видим от кво ще се оплаквате...Когато човек е фен, такива подробности не го спират. Като ти се пие бира и ядат кебапчета...ми има си кръчми из града. Ако не ти е удобно да седиш прав и ти пече...ми пусни си у вас на телевизора да гледаш удобно...По ралитата да не би да има ложи и сервитьори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за условията за зрителите е дискутирана вече години наред...Няма как да се промени нещо, докато мястото си е действащо летище. Организаторите нямат право да променят или строят нищо. Да не мислите, че при толкова спонсори вече, няма кой да скове едни трибуни от двете страни на пистата? Или да се сложат бетонни ограждения като нявсякъде по света?Добре, че и в този си вид го има Божурище. Защото е единственото място в България, където може да се провеждат такива състезания.Лошото е, че май скоро ще го затворят...Тогава да видим от кво ще се оплаквате...Когато човек е фен, такива подробности не го спират. Като ти се пие бира и ядат кебапчета...ми има си кръчми из града. Ако не ти е удобно да седиш прав и ти пече...ми пусни си у вас на телевизора да гледаш удобно...По ралитата да не би да има ложи и сервитьори?

А пък и след толкова чакане кебапчетата бяха готини а :cool: . Жестоки направо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък и след толкова чакане кебапчетата бяха готини а . Жестоки направо !

Винаги съм казвал, че по-хубаво нещо от топлата бира и студената скара няма. :) Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...