Jump to content
chy

Нов Accord coupe,нови тръпки,нови въпроси и проблеми

Recommended Posts

От понеделник съм горд собственик на автомобилът,който ми е мечта от години...акорд купе,ф20б5,99та година

пазена,гледана кола...след първоначалната емоция започнаха да излизат леките забележки и взирането в тях:

-има някакъв "лаг" при ускорение-при рязко тръгване забива муцуната и след секунда се отпушва-още на пробното каране ми направи впечатление,отдадох го на стар бензин,защото колата не е карана от 2 месеца,но явно този проблем ще изисква намеса.

-от 3 дни имобилайзера не си познава ключа -винаги е след обед,след като цял ден е печена на слънце,сутрин няма проблем с паленето...върти на сухо,лампата мига 5 пъти след като изкл от контакт...понякога като дам на контакт дори и не светва,но докато не ми дава да я запаля мига 5 пъти щом изключа от контакт.след няколко минутно изчакване и лудо натискане на копчетата на дистанционното имобилайзера явно ме съжалява и двг пали от четвърти после няма грижи,но този проблем ми разваля целия кеф.

Въпросите ми към притежателите на ф20б5 са следните

как(къде,за колко лв) да реша проблема с имобилайзера и дали може  да се анулира тотално???

този мотор има ли ЕГР и дали той е виновника за лагването на работата на двигателя,или да търся проблема другаде

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали има егр... дай вин кода или направи снимка на мотора отгоре и ще ти кажа. F20B6 има егр, но има вариант америлчнския му брат да е без егр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1hgcg4160wa601610

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...