Jump to content
japan

Датчик за отворен багажник

Recommended Posts

Здравейте,от 3 дена лампата на таблото която сигнализира за отворен багажник свети постоянно. Багажника е затворен разбира се. Въпросът ми е датчика ли е заминал? Някой имал ли е такъв проблем ако може да сподели как го е оправил и за колко $.Като много неприятен резултат от проблема когато активирам алармата - и тя се включва защото охранява и багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

И при мен се получава,когато мият колата на автомивка :unsure: Явно се намокря и прави проблем понякога :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни го може да не прави добър контакт или да укасява някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж копчето на предния за алармата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

Свали си датчика, напръскай го с WD-40 и хубаво го раздвижи. Това се получава от влагата от миенето. На мен бяха спрели 4 да ми работят, така съживих 3, 4тия не успях и трябва да се купува нов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си датчика, напръскай го с WD-40 и хубаво го раздвижи. Това се получава от влагата от миенето. На мен бяха спрели 4 да ми работят, така съживих 3, 4тия не успях и трябва да се купува нов.

И аз имах такава идея, но не успях да го открия този датчик.На вратите е на съвсем видимо мястоНе пълен нескопосник но не го намерих. В ляво от сковата където вратата се заключва има 1 малко лостче но не е то. Проверих на един приятел на който му работи датчика когато се марда лостчето лампата не изгасва.Някой ако знае каде е да помогне, снимка най-добре. Колата е 6 ген АнгличанкаМерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest micro

При мен е монтиран в системата на ключалкатаМахни кората и виж около нея Представлява една метална пластина . която при отключен багажник опира на маса и светва ламбетоВлез в колата и я заключи ако е с дистанционно . Тогава дай на контакт и виж дали свети пак.Ако не свети значи е от механизмаАко свети може да е от късо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...