Jump to content
slavib

Багажник Сивик

Recommended Posts

Здравейте

Наумил съм си да и купувам багажник - ще се радвам ако споделите идеи и опит.

Спрял съм се на кутия G3 Reef 270 - защото е малка, а и цената от около 250 лв ми се струва добра, но ако имате други съвети ще ги приема

За греди и захващания изобщо си нямам идея но не искам да се изхвърлям ценово.

Ще се радвам да чуя Вашите мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спрях се на следната комбинация - но ми се иска да се изкажете преди да я закупя

Багажник AMOS - http://www.amos.auto.pl/produkt/am-2/   -  138 лв. - пълна комплектация, стомана без заключване (заключване няма като опция)

Автобокс G3 Reef 270 - https://www.g3spa.it/en/product/reef-270-2/ - 256лв. - пълна комплектация - само дясно отваряне

 

Ще се радвам да споделите опит.

 

 

 

Редактирано от slavib

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

По-добре вземи хубави греди, може и употребявани, защото при евтините шанса да ти прецакат ламарината и уплътненията на вратите при местата за захващане е голям. Дори чешките, алуминиеви греди HAKR имат проблем точно с това - за 1-2 сезона ще ти скъса уплътнението на някоя врата.

Има няколко човека в продавалника, които продават употребявани греди Thule. Като гледам си се ориентирал към квадратен стоманен профил покрит с фолио, които са някъде докъм 150лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rabbeat

Послушах съвета ти и си поръчах от човека от OLX който продава греди THULE

Написах му точната спецификация на модела на Хондата - каза че стават.

Когато ги взех от Еконт и ги пробвах се оказа че предната става а за задната е необходима по широка планка.

Обадих му се и той се оказа много некоректен и ми твърдеше, че това съм си бил поръчал.

Казах му че съм му го написал какво съм си поръчал и той тогава взе да ми обяснява как в еди кой си сайт пишело друго

Това е за сега развитието

Иначе съм очарован от THULE - предната греда пасна все едно че е част от хондата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

Май си попаднал на някой друг в OLX. Този, от който аз купих гредите беше много точен и супер отзивчив. Казва се Цветомир.

Даже ми предлагаше да ми даде нови лепенки (лява, дясна) тъй като на гредите, които купих бяха залепени наобратно.

Надявам се да се разберете и да ти смени грешната планка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Този моят си мени имената и града :) 

Ако някой ви каже - няма проблем това е за твоята кола - не му вярвайте :)

Редактирано от slavib

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 7/2/2018 at 20:46, slavib написа:

Този моят си мени имената и града :) 

Ако някой ви каже - няма проблем това е за твоята кола - не му вярвайте :)

 

В продавалнка има доста мошеници и оставиш ли на тях да ти казват кое е за твоята кола, си изгорял на 99%.

На тях им е все тая, и гледат да си пробутат боклука, особено когато изпращат по куриер.

Единственото, което можеш да направиш е, да го докладваш за измама, но на другия ден ще си направи нов

профил и ще продължи да лъже хората.

По твоя въпрос, може да пробваш да се свържеш с човека, който ти казах - Цветомир,

 и да измислите някакъв вариант - за замяна/бартер с доплащане за грешната планка.

Той продава само Thule, запознат е с тях и можеш да му имаш доверие.

Ако имаш възможност, най-добре се виж с него на живо, че по Еконт малко трудно ще стане врътката.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...