Jump to content
Visible

Загуба на антифриз

Recommended Posts

Здравейте, Имам следният проблем: Губи ми антифриз - не виждам течове никаде. Има ли начин да разбера по някакъв признак дали влиза антифриз в цилиндрите. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е стига де,все от някъде тряя да тече.недеи така веднага цилиндри...огледаи по радиатора(и този на парното)данеби да е мн малко и бързо да се изпарява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са мокри свещите,ако през ауспуха излиза пара-даже, когато навън е топло и колата е загряла и ако прекъсва.Ако има нещо такова ,тогава си за смяна на гарнитура

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де ама то не може да се огледа навсякаде, аз за това питам дали няма някакъв признак, като например ръжда по свещите ли, или нещо подобно - де да знам.

Ако са мокри свещите,ако през ауспуха излиза пара-даже, когато навън е топло и колата е загряла и ако прекъсва.Ако има нещо такова ,тогава си за смяна на гарнитура

Мерси, ще проверя това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гъст, обилен (зависи колко антифриз се губи) бал пушек от ауспуха, при загрял двигател в топло време, но ако губи антифриз, дори когато колата е спряна с изгасен двигател, значи е теч?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Я да дам и аз съветче: провери да не тече от радиаторчето на парното в купето. признак е зацапано и омаслено предно стъкло от вътре около духалките. Ако ти го вкарва в цилиндрите както казаха по-горе колегите, ще пуши гъсто бяло от ауспуха и ще ти вдигне нивото на маслото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ще ти вдигне нивото на маслото.

........и ще имаш масло във водата. Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водна помпа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам следният проблем: Губи ми антифриз - не виждам течове никаде. Има ли начин да разбера по някакъв признак дали влиза антифриз в цилиндрите. :unsure:

и Аз имах съштиа проблем и се оказа капачката на радиатора не уплатняава добре на ниски обороти няама проблем ама дадеш ли газ и изпуска виж дали уплатняава добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...