Jump to content
ШМИРГЕЛ

Лепенки Honda Fan Club

Recommended Posts

Пичове, майни и всякъкви Филибето преживяващи и преминаващи, купих 20 лепенки (10 бели и 10 черни).20 лепенки по 1 лев + 5 лева за доставка = 25 лева, или 1.25 лева за лепенка.Една е за мен, а останалите са за вас. Който иска лепенка за ми се обади!0878110730Росен Спасов

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Пичове, майни и всякъкви Филибето преживяващи и преминаващи, купих 20 лепенки (10 бели и 10 черни).20 лепенки по 1 лев + 5 лева за доставка = 25 лева, или 1.25 лева за лепенка.Една е за мен, а останалите са за вас. Който иска лепенка за ми се обади!0878110730Росен Спасов

2 бели и една черна эа мен :rolleyes: Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_pr

една бяла и за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А откъде ги купи ако не е тайна и ако можеш дай координати че даси вземем и ние та да не се озъртаме като обрани евреи на националната :rolleyes: благодаря предвателно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А откъде ги купи ако не е тайна и ако можеш дай координати че даси вземем и ние та да не се озъртаме като обрани евреи на националната :) благодаря предвателно

Има един потребител във форума, казва се Бенджи. Той ги произвежда или нещо от този род. Пиши му едно ЛС и той ще ти изпрати!Моля не пишете тук за заявки, защото ще стане объркване, кой е пръв и за кого не е останало!Оставил съм GSM, направо се обаждайте, за да си уговорим среща! Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе този потребител Бенджи да не е един висок снажен младеж известен в Ямболския край :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе този потребител Бенджи да не е един висок снажен младеж известен в Ямболския край :)

Не съм го виждал лично,но колата му е с ямболска регистрация. Лепенките пристигнаха при мен от Плевен ?!? Незнам нищоLink Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):D Ми да от Плевен са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

НЯКЪДЕ СЪМ ЧУВАЛ ЗА ТОЗ МЛАДЕЖ, ДАЙТЕ НЯКВИ НЕГОВИ КОРДИНАТИ ЗА ВРЪЗКА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съвсем случайно го мернах един път и пак случайно на една маса ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последните двама :) на национала ще има бонуси :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе!!!Имаше 100 човека желаещи, а на края половината лепенки ми стоят. Така ли ще се излагаме в Пловдив? Не ми е за 25 лева, ама исках да направя услуга на феновете, пък сега няма фенове...

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че няма фенове из Пловдив, ама що не се поинтересува предварително, че от същите лепенки си взимат от мене хората по 1 лв он месеци насам? Пак са в 2 цвята и пак от Poliсmаna, ама като си ентусиаст............. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я си спомни сега когато те попитах за лепенки,ти какво ми отговориПП.Дали проблема е в 25 стотинки...?!?

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата става чат, ама я да видим какво съм отговорил???и дали е нещо по-различно от това, което всички останали за чули?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де колеги. Не нарушавайте добрия тон. :rolleyes: От кой са лепенките няма значение. Важно е да има. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да така е, прав си!!! Но не е редно след като си дошъл на 1 (ЕДНА) месечна среща само и да поемаш инициативи от рода на .................."да сменим датата на месечната среща този месец", "хайде на лепенките" и т.н.В клуба има създаден ред от години и то не от мене а от целия управителен съвет и НЯМА да се обяснявам на всеки като ученик!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,не се карайте!Ако някой иска лепенки да казва,имам в наличност бели и черни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да така е, прав си!!! Но не е редно след като си дошъл на 1 (ЕДНА) месечна среща само и да поемаш инициативи от рода на .................."да сменим датата на месечната среща този месец", "хайде на лепенките" и т.н.В клуба има създаден ред от години и то не от мене а от целия управителен съвет и НЯМА да се обяснявам на всеки като ученик!!!

Брейййй,ти ли колиш сред пловдивските хондаджии бе шефе???За инфо за теб (щото явно не си спомняш) и за всички,когато те попитах от къде хората се сдобиват с лепенки не стана дума,че "АЗ от месеци (едва ли не ГОДИНИ)",а ми каза кратко и просто "Бенджи"!!! Не виждам сега какво ми се правиш на велик и голям организатор. Надявам се като прочетеш това да се поосъзнаеш и може да го изкоментираме като се видим, било то на Гергьов ден или друг път.Извинявам се,че съм ентосиаст и повечето ми лепенки се продадоха във Варна,Бургас и София и ме търсят хора от Русе и други още градовеПП.Между другото,може ли да попитам с какво точно предизвиках негативното ВИ отношение пловдивски Хондаправораздавецо? Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Отиде коня у ряката"... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брейййй,ти ли колиш сред пловдивските хондаджии бе шефе???

малкият проблем е, че ръсиш глупости, А ГОЛЕМИЯТ Е, ЧЕ ЗАПОЧНА ДА МЕ ДРАЗНИШ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аеродек 6то не са разберете на ли4ни или там на по бира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аеродек 6то не са разберете на ли4ни или там на по бира

и азе така си мисля ,пийте по бира хапнете по картофки и си изгладете отношенията и не се карайте за глупости тъпо е. ;):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Мерене на пишки в тоя форум не се толерира. Още повече пък с Майната. :( Следват заслужени награди за проявилите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...