Jump to content
bonev82

задна чистачка,има ли пауза/англичанка

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам въпросче за задната чистачка на английски сивик,та има ли изчакваща пауза,защото моята работи постоянно,когато я задействам от лостчето на волана.Благодаря предварително. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има пауза аз съм с англичанка D14A2 и при мен има, ама виж незнам що ама при мен предните не работят когато пусна стъкломиещото.Трябва да ги пусна и тогава да мия..... :cool: и незнам да ли тва е нормално?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има пауза аз съм с англичанка D14A2 и при мен има, ама виж незнам що ама при мен предните не работят когато пусна стъкломиещото.Трябва да ги пусна и тогава да мия..... :cool: и незнам да ли тва е нормално?

И при мен е така, а съм с 5 генерация, японския вариант. И аз се чудя дали е повреда или си е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има пауза аз съм с англичанка D14A2 и при мен има, ама виж незнам що ама при мен предните не работят когато пусна стъкломиещото.Трябва да ги пусна и тогава да мия..... :worthy: и незнам да ли тва е нормално?

И при мен е така, а съм с 5 генерация, японския вариант. И аз се чудя дали е повреда или си е така.
И аз имам 5ген. нормално си е. лоста надоло -> пуска чистачките (колкото задържиш лоста), лоста към шофера -> пръска стъклото, комбинация от двете -> сещате се :punk:незнам защо, но на мен лично този вариант ми по ми приляга от разпространеното (пръс + чистачка 3 пъти).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен (D14A2) задната чистачка няма степен с пауза, и като миеш педното стакло не пуска автоматично чистачките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veno

при мен (D14A2) задната чистачка няма степен с пауза, и като миеш педното стакло не пуска автоматично чистачките!

същото е при мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest holigan

Сори колеги ама съм се объркал с другата ми колица, одеве проверих и видях че и при мен е без интервал.Съжалявам колеги ако съм ви подвел.Моля да ме извините :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

при мен (D14A2) задната чистачка няма степен с пауза, и като миеш педното стакло не пуска автоматично чистачките!

не е хубаво да тръгват чистачките на сухо преди стъкломиещото, дере се стъклото. Винаги е по-добре да се пръсне течност преди това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TYPE-S

Предните се пускат автоматично при пръскане задната има пауза но като се пусне първо 3 пъти постоянно след това пауза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TYPE-S защо си я сложил тази гробница като аватар?това е една англичанка която се продава в една автокъща в София и е пълна гробницапросто такава кола няма толкова зле имам предвид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните се пускат автоматично при пръскане задната има пауза но като се пусне първо 3 пъти постоянно след това пауза.

Това е истината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно при различното ниво на обурудване, степените на чистачките са различни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте!поздравления от мен за форума!от скоро съм собственик на сивик 1.5i 98-ма година.още разучавам нещата и като видях тази тема реших да си попитам :D та като дръпна лоста на чистачките към мен пръска, но само предното стъкло, а задното не.повреда ли е или има някаква цака :P благодаря предварително

На дясното лостче би трябвало да има6 една врътка с която ти се пуска задната чистачка (върти се към шофьора май) ако го врътнеш към прозореца трябва да ти пъска, ако го врътнеш към теб и после още една степен го завъртиш към теб и задържиш хем ти е пусната задната чистачка хем пръска Редактирано от pitbull

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дясното лостче би трябвало да има6 една врътка с която ти се пуска задната чистачка (върти се към шофьора май) ако го врътнеш към прозореца трябва да ти пъска, ако го врътнеш към теб и после още една степен го завъртиш към теб и задържиш хем ти е пусната задната чистачка хем пръска

направих го, но не пръска.само се чува характерния звук /ззз/ :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за офтопика ама колегата TYPE-S. тая кола от аватара ти не е ли онази с хлътналата броня дет обсъждахме вчера? да не би да си я взел? julian*: виж да не ти е запушена пръскалката отзад или да е откачена отпред тръбичката защото задната чистачка се захранва от казанчето отпред

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...