Jump to content
ШМИРГЕЛ

Среща в Пловдив

Recommended Posts

Никой не заговаря на тая тема и аз реших ба се обадя.Мисля,че е неудобно да се прави тогава срещата.Всеки си има по най-малко еди Гошо в родата,на село или някъде другаде и става криво.Аз ще бъда нейде из горите,че съм си направил електрическо чеверме и трябва да се пробва вече.Предлагам срещата да се направи с една седмица закъснение.Абе аз не съм никой за да правя предложения,идвал съм едва на една среща.Най-добре да се изкажат по-заслужилите герои на отечествения фронт

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не заговаря на тая тема и аз реших ба се обадя.Мисля,че е неудобно да се прави тогава срещата.Всеки си има по най-малко еди Гошо в родата,на село или някъде другаде и става криво.Аз ще бъда нейде из горите,че съм си направил електрическо чеверме и трябва да се пробва вече.Предлагам срещата да се направи с една седмица закъснение.Абе аз не съм никой за да правя предложения,идвал съм едва на една среща.Най-добре да се изкажат по-заслужилите герои на отечествения фронт

Понеже почва да става актуално,няма ли никой да коментира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G.L. Vtec

Аз също смятам,че не е удобно да е на Гергьовден.Може да я отложим за неделя 13 април.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sunny

Аз също смятам,че не е удобно да е на Гергьовден.Може да я отложим за неделя 13 април.

ми невярвам да стане за април пак!!!:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Аз също смятам,че не е удобно да е на Гергьовден.Може да я отложим за неделя 13 април.

ми невярвам да стане за април пак!!!:ph34r:
Е, сега ... Объркал се е човека, за 13 Май е имал в предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G.L. Vtec
:ph34r: да 13 май имах предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде поне 3-ма да се обявят за 13-ти май и ще я отложим с една седмица, казвайте си мненията да забодем датата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka

на мен ми е се 2, когато кажете аз съм на линия :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink:)) ;) и аз мисля да дойда на тази среща като новобранец да видя как е :cool: доколкото разбрах на полигона се сабирате на 9 септември :P там ли е ? и аз сам навит за 13-ти :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shadowhand

А приемате ли гости, които в съвсем близкото бъдеще очакват да бъдат собственици на Honda? :blink:Иначе и за мен е по-приятно да дойда на 13ти, тъй като предната седмица съм именник. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sunny

и аз смятам този път да доида!Тъкмо и колата до тогава(13)ще е пребоядисана!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

Аз пък съм за 6-ти,на 13-ти съм на изпит.........ама като гледам май повече от трима са за 13-ти така,че... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

Хоп ...и аз бих предпочел да я изтеглим на 13 срещичката.@shadowhand - добре си дошъл на срещата братле :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета аз съм от скоро в форума и ще доида ако е на 13 май а от колко часа горе доло ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman
Отговорено (Редактирано)

момчета аз съм от скоро в форума и ще доида ако е на 13 май а от колко часа горе доло ще е

Когато и да стане - ще е от 13 часа на полигона на гребната. И ... Акорд на латиница се пише: Accord (а не ... : Кара: honda akorrd 1.6S и сузуки катана 750F) Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata

благодагя за поправка та но още ми е трудно да се оправям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускам нова тема по въпроса, Елемент сорка братле, но мнозинството иска на 13-ти1 ще се видим с тебе на следващата (националната) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...