Jump to content
Guest fenut

Гадни наркомани

Recommended Posts

Guest fenut

Вчера ми свиха всички емблеми на колата :P Направо съм бесенминалата седмица на малката Хонда (Сивик 86г.) двата габарина и предните мигачи.абе някой да не си сглобява Хонда че така са ми опоскали колитеписна ми от гадните наркомани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Вземи пример от Кичо и хващай нитачката. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Вчера ми свиха всички емблеми на колата :P Направо съм бесенминалата седмица на малката Хонда (Сивик 86г.) двата габарина и предните мигачи.абе някой да не си сглобява Хонда че така са ми опоскали колитеписна ми от гадните наркомани

Пази емблемите - тях с боята ги къртят направо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Емблеми - намират се, макар и ментета ;);) Обаче:

миналата седмица на малката Хонда (Сивик 86г.) двата габарина и предните мигачи

;):P;) Това вече е МНОГО гадно - защото габарити почти не се намират !!!:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Tova ili sa narkomani ili e nqkoi koito si e udaril kolata i sega iska da si q napravi po tunko .A moje i dvete : Sobstvenika na udarenata kola e vidql tvoqta i e dal info-to na narkoman4etata da ba4kat . :P :PNo kakto i da e ,mnogo kofti e. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Pazete se che tochno tezi chasti sa goliam kut, ot opit znam. I vse pak sam malko blagodaren na gospoda she namen i gabariti i migachi sa mi v edno preporachvam kato gi slagash novite da si probiesh dupka v gabarita (ima miasto za migach) edna jalta krushka i are gotovo.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Pi4ove, da vi se opla4a i az!Na men mi s4upiha stakloto v diasnata vrata i mi iskartiha tabloto s parnoto i kasetofona i nishto ne sa vzeli osven edna otverka ot jabkata i edno fener4e! tA SVINETE, EBI GI! Az si imam palno kasko no za KANADSKI CIVIC STAKLO VAV VRATATA NIAMA V CIALA Bulgaria! I sa karam sas pleksiglas! Tapoto staklo e 50mm po-malko ot standartnoto za japan civic zaradi kolanite vav vratite!!!!! A i do momenta ne sam nameril koi moje vaobshte da go vnese !!! E tova ako ne e preebavka..... zdrave! DA IM GO NA4UKAaaaaM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
;) znachi ne sum edinstveniq.Na men mi odraha kolata ot 2-te strani i mi podviha emblemite koito toku- shto bqh kupil i slojil.I TOVA STANA V 13.30h na zabelejete 15.06.2003 godina v nai-ojivenata chast na Vraca.E tova ako ne e naglost!Posle q poliaha s deferincialno maslo i ot togava zapochnah da q spiram pod prozoreca na rabotata si.Tam e po-sigurno.Shtetite sa vuzstanovimi... no mi trqbvat oshte malko sredstva...Tupani sa opredeleno,no ne mislia che moje da sa samo narkomani.Moje i da e nqkoi "priqtel" :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Pi4ove, da vi se opla4a i az!Na men mi s4upiha stakloto v diasnata vrata i mi iskartiha tabloto s parnoto i kasetofona i nishto ne sa vzeli osven edna otverka ot jabkata i edno fener4e! tA SVINETE, EBI GI! Az si imam palno kasko no za KANADSKI CIVIC STAKLO VAV VRATATA NIAMA V CIALA Bulgaria! I sa karam sas pleksiglas! Tapoto staklo e 50mm po-malko ot standartnoto za japan civic zaradi kolanite vav vratite!!!!! A i do momenta ne sam nameril koi moje vaobshte da go vnese !!! E tova ako ne e preebavka..... zdrave! DA IM GO NA4UKAaaaaM

Във Кобра правят стъкла по поръчка, вземат ти размера и ще ти направят. Дали точно в Кобра беше, не съм сигурен, питай по автоджамджиите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

i na men mi sviha zadnata ebmlema, no Stas-at mi kupi nova, koiato imitira shto- gode dobre prerdishnata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

I az se pribaviam kam bratsvoto na precakanite, na men mi cunaha muzikata, da i go tura, no sa profesionalisti za koeto im svaliam shapka. Kolata sia namerih zakluchena s alarmata pusnata kakto sia biah ostavil, a vsiaka jica vnimatelno otriazana, i samo kasetofona nishto nebeshe pipano ot japkata ili diskovete v barcheto, mnogo profesionalno bravo.ako vi ispadne cd Alpine s povreden buton za stanciite 1, nego kupuvaite shtoto e precakan ot vsiakade sviri diskovete na barzi oboroti smeniasi sam stanciite i kopchetata spirat da rabotiat i posle se opraviat sami.pojelavam im uspeh s prodajbata :o:unsure:;);););):(;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...