Jump to content
weapon R

House Music-мания

Recommended Posts

Кажете нежо свежо за дърпане от Арената, че нали знаете много изпълнители ... ако тръгна да ги слушам 1 по 1 уйде коня в ряката...Много се кефя на : Alejandro Sanz feat. Shakira - Te Lo Agradezco, Pero No (Roger Sanchez Beach Club Mix)Бат Рожер нема грешка!Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре (14 Май) от 18:00 е второто ми, след август 2008г, участие в специалното шоу за superstar DJs to the up-n-comer по Frisky Radio. Ако имате възможност, включете се на вълните на радиото и чуйте моите 60 минути. Ще се радвам на отделеното внимание :) Миксът ще бъде доста нетипичен за мен от съображението, че смесицата звучене progressive/tech/techno е доста актуална в момента сред по-голямата част от слушателите.

 

Публикувано изображение

 

friskyRadio.com

 

direct stream: http://www.friskyradio.com/frisky.m3u

 

Приятно слушане! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две много любими парчета от мен:John Creamer feat. Stephane K & Rossko - Get A RoomSilicone Soul - Right OnСпециален поздрав за един човек, когото много нараних. Съжалявам... :o !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееее, Моноооо, слушам го и искам да ти кажа, че съм меко казано мнооооо доволна:rolleyes: Чакам да го сложиш за даунлоуд;) Ненормален си, баце;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Open air : Tuborg Trance near to Plovdiv дата : 22.05.09-24.05.09 (петък-неделя)страт : 22:00място : Помпените станции на Пловдиввход : неопределен все ощеDJ's : Universe , AD , Differnt and morefire support : Dario & Vulkoфлаер : скороозвучение : 6 kwще се представят следните стилове : Goa , Full-On , Psy-Prog , Dark , Ambient & Chill-Outспонсор : Tuborg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две много любими парчета от мен:John Creamer feat. Stephane K & Rossko - Get A RoomSilicone Soul - Right OnСпециален поздрав за един човек, когото много нараних. Съжалявам... ;);)

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне,Браво брато,страхотен сет! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееее, Моноооо, слушам го и искам да ти кажа, че съм меко казано мнооооо доволна:tooth: Чакам да го сложиш за даунлоуд;) Ненормален си, баце:rolleyes:

Стояне,Браво брато,страхотен сет! ;)

аааа мерси много, хора! Радвам се много, че Ви хареса, също така се кефя, че си подобрих рекорда от преди за онлайн слушатели - 2840 ;) Още веднъж благодаря на обичайните заподозрени - знаех си.За съжаление, според правилата на радиото, до 10 дни след излъчването нямам право да го споделям ;) . Така, че най-рано на 24 Май...Утре ще ви пусна нещо друго, в момента го доизкусурявам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

element:Не спирай да ни изненадаваш с готини сетове. Вече съм ти фен! :tease:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да правя съвместни неща с мои познати и приятели - ето и първото което се получи, с Радо Кузев (Timetourist) от Бургас. Deep progressive house в най-истинският му смисъл.

 

Публикувано изображение

 

01 Alex Rize and Elfsong - Minutiae (Cassino and Laben Remix)

02 Lokitas - Magenta Part 2 (Cassino and Laben Remix)

03 Cassino and Laben - Right Now

04 Eitan Carmi - Subtle (Moshic Remix)

05 Dj Shinobi - Taurus (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix)

06 Cassino and Laben vs. Claude Mate - Free Yourself

07 Michael & Levan and Stiven Rivic - State of Liberty

08 Soundstorm - Contact

09 Cassino and Laben - Inventiveness Vibration (Michael & Levan Remix)

10 Ariel Curtis - Escape of Sound (Michael and Levan Mix)

11 Domased Electronica - Naiad

12 Alex Rize - Nebula (Elfsong Remix)

13 ZB - I Love You But

14 Retroid ft. Pinar Aybar - Indirections (East Cafe's Abandoned mix)

15 Emmanuel & Rezo - 1749 De Emotii (Moshic Remix)

16 Moshic - Tetwan

 

115 min/ 192kbps/ 158mb/ mp3

 

Download

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. Типичен progressive house е наистина. Звучи ми малко по-различно от другите ти неща, не знам защо, ама пак се е получило добре. А тая снимка ми я правиха оня ден докато слушах новия ти сет по friskyradio, специално за тебе: Music Orgasm :) И нещо любимо от мен:Silicone Soul - 3 a.m.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

element

много добро :P нещо съвместно с Deep Z няма ли да направите

споко, всичко по реда си :P ...изненада

 

И на мен ми хареса. Типичен progressive house е наистина. Звучи ми малко по-различно от другите ти неща, не знам защо, ама пак се е получило добре.

А тая снимка ми я правиха оня ден докато слушах новия ти сет по friskyradio, специално за тебе:

Благодарности големи и на двама Ви отново!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, няма вече на къде да се измъкваш. Здравко (Deep Z), който се оказа голям пич btw, оня ден като го питах каза, че 2 пъти ти е предлагал да направите нещо съвместно. Къде си блял, за кой се пазиш още? :P И аз съм на мнение, че е крайно време да приемеш и да ни зарадвате с нещо.Ние тука май е време да ти сформираме група, хич да не е посъбраха ти се фенове. :P:P Айде 2 хави от мене:Evol Intent - MalevolentSilicone Soul - The Hikikomori

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един лайв сет в две части, този път на DJ Tiesto :)

 

DJ Tiesto - Elements Of Life Tour - Live from Copenhagen-Part 1.mp3 - продължителност 2 часа и 5 мин.

 

и

 

DJ Tiesto - Elements Of Life Tour - Live from Copenhagen-Part 2.mp3 - продължителност 2 часа и 8 мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето микса ми от friskyRadio, вече за download

 

Monochronic is feelin' frisky [May 14 2009] on friskyRadio

 

Tracklist:

 

01 Funkerman ft I-fan - Remember (Hardwell Remix)

02 Dana Bergquist and Peder G - Madrid

03 Quivver - Tick Tick (Barry Jamieson Remix)

04 Magitman - Kalamari (D-Nox and Beckers Remix)

05 Kris B and Nosmo - Yes We Did

06 Jay Lumen - Chicago Milkshake (Beloccca Lip Dub Mix)

07 Tim Davison - Necessary Evil

08 Johnson & Haske - No Rest (Jerome Isma-Ae & David Portman Remix)

09 Chris Drifter - Ibuteria

 

Download

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Елемент - тъкмо се чудех как да го сваля! Супер е! От утре още ще си го надувам в Хондата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, и аз. Истински фен съм. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мониииии, ше се качвам пак върху тонколоната май, а? :o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги! Фен съм на този стил музика също така харесвам и Транс! Като пример Armin Van Buuren,One World,Airbase,последната песничка,която ме грабна е на Cosmic Gate feat.Emma Hewitt-Not Enogh Time!!! Надявам се да ви хареса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните много са хубави, мерси и на 2-те сладурчета ;) и аз да се отбележа с едно яко парче Rithma - Human Inertia :) :) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее аз съм при вас от много време само дето не съм много активна :oЕто още нещо от мен Oliver Twizt - Do The Monkey :lol: Пздрав за LiL DoG :lol: И той е хаус маняк ама се спотайва нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой каза,че се спотайвам?? :rolleyes: Мерси за поздрава Skylinkata и веднага отвръщам на удара с една от любимите ми от Electro dancefloor 2008:Pineapple Crew - Pretty Bitch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...