Jump to content
J's Racing BB8

Филтър К&N Американски или китайски е този модел?

Recommended Posts

Здравейте!

Имам конкретен въпрос за този филтър К&N понеже туко що отидох да си го купя(от магазин за авточасти в Германия!)и на опаковката пише,че е произведен в китай.Това го пише само на универсалните конусовидни филтри от този тип опаковка(двоен конус)В същия магазин се продават и с един конус(затапен отпред) но по големи и дълги и не ми пасват.Те са в кутия K&N и с малко по тъмен цвят.Освен това имат и панелни филтри.На единичния конус и панелните филтри пише MADE IN U.S.A само на тези универсалните К&N двоен конус в различна опаковка и различни цветове(малко по светло червен от другите,син и сив)пише MADE IN CHINA.

Универсалния е 45 евро,тези в кутийте с единичен конус 65-80 евро.

К&N RD 1001 RG е модела.

10443377_knn_rg1001rd_alt3_pri_largP8TkZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам,как се перат и да произхода ме притеснява.Продавачите са жени те едва знаеха,че кита на к&н е за почистване.Никъде не намирам инфо дали се пере този филтър.А и другите му разцветки на същия модел после с какво се омасляват червен спрей на синия филтър ли..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.knfilters.com/mobile/mProduct.aspx?prod=RG-1001RD

Ето го в сайта на К&N,и аз за това се чудя дали да го купувам,защото от този модел в магазина има син и сив,всички са в този вид опаковка и пише че е от китай.Но пък щом го има в сайта им като модел значи не е някои ала бала измислен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това добре,а как да разбера дали е заводско омаслен.Защото ако го омасля пак ще му стане много.

На цвят е малко по-светъл от конусните и панелните от USA.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...