Jump to content
Guest ivoboy_stz

Ще сменям предни накладки

Recommended Posts

Guest ivoboy_stz

Здравейте, Имам проблем със спирачките, който се изразява в стържене /предимно вдясно/ като метал в метал. Явно е наложителна смяна на накладки. Как да позная че моите са спекани, какво да гледам при избора на нови? Днеска обиколих няколко магазина за части и ми се предлагат следните оферти:PAGID - 91 лв. Немски - от Авто+ICER - 62 лв. Испански - от Авто+ABS - 55 лв. Централата им била в Холандия, от магазин дистрибутор на Бултрако за Стара ЗагораНякой ако има преки впечатления от тези марки ще съм му много благодарен да ги сподели, или пък такива които ще ме упътят за магазин в града, марка и цена на накладки от които е доволен!Имам още едно питане, взех си алуминиеви джанти, но гайките ми на сегашните железни не пасват на конуса на летите, та продават ми гайки за по 2 или 3 лева, както и секретни за 20 лв. комплекта 4 бр. Нормални цени ли са това според вас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Аз лично залагам на "Ferodo". А колегите залагат основно на марки като: Lucas, Bendix, Кашияма !Мямам никакви впечатления от марките ,които си изброил по горе! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично от доста време използвам RH купувам си ги от Хаджиев и син (София) и съм много доволен, може би и при вас ги има. За тия цени които си изброил можеш спокойно да си вземеш Textar и няма да съжеляваш, даже може да ти остане и някои лев :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре има ли някой който да ми каже къде в Стара Загора мога да намеря свестни накладки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нито една от PAGID и ICER не става,особенно вторите.Ако искаш хубави накладки,всяка от фирмите изброени от колегите е добра.Аз лично от това което продавам препоръчвам FERODO и TEXTAR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре има ли някой който да ми каже къде в Стара Загора мога да намеря свестни накладки?

Магазина на Феродо се намира на "Хр.Ботев" след светофара с пресечката на "Х.Д.Асенов" в посока към Н.Загора вляво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Добре има ли някой който да ми каже къде в Стара Загора мога да намеря свестни накладки?

Магазина на Феродо се намира на "Хр.Ботев" след светофара с пресечката на "Х.Д.Асенов" в посока към Н.Загора вляво.
Мерси колега, взех същата марка но от склада срещу автогарата, незнам дали съм се набутал ама дадох 60 лв. Дано да излезнат читави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Ами на тая цена би тряяло да са ок...мойте предните излизат около 52 кинта...а скоро приятелчето DNL си купи комплект предни/задни за 100 и "кусур" кинта ! Слагай и тествай ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest purkinie

Колега какво Ferodo си купил- Racing, Terget или Premium? За моята D14A7 имало само от Target серията и незнам дали са читави? Какво ще споделите останалите за Ferodo Target , или за други от които сте останали доволни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TARGET е най-евтината серия на FERODO,следващата е PREMIUM и GOLD,съответно зелена,червена и жълта кутия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какво Ferodo си купил- Racing, Terget или Premium? За моята D14A7 имало само от Target серията и незнам дали са читави? Какво ще споделите останалите за Ferodo Target , или за други от които сте останали доволни?

На кутията пише Федерал Могул на английски, както и означение ЕсЕл, кутията е червена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с такова Феродо "Таргет". Много "музикални" накладки. Свиря като Москвич, когато спирам.Още сьс слагането започнаха да скьрцат, но иначе спират. Тьрсих от по-високия клас, но само тези ми предложиха в уж "фирменния" им магазин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pitbuls

на феродо накладките са 56 лв,в4ера проверявах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

на феродо накладките са 56 лв,в4ера проверявах

Питбулс къде проверява тая ценичка, слагал ли си такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен Ferodo Target други 'музикални' накладки знаете ли? Споделете вашите впечатлиния,моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за Ferodo но аз съм много доволен от NK и хич не са музикални

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pagid по принцип са немски!Но има заводи в италия та и там ги правят!!!Добри накладки са за цената си!А ина4е бягаи о т icer!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да сподели,ще излезе полезна тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!Нов Член съм в форума, но го следя отдавна и научих доста полезни неща за марката закоетоблагодаря на разбиращите! Та значи и аз се сблъсках с проблема музикални накладки, но при меннещата бяха малко по-различни- след около 5-10 минути каране в града отляво започваше да виеяко независимо дали карам бързо- бавно и като натисна спирачките имаше някакво стържене пакот лявата страна, реших че наклаките са износени и си купих Simer от Симеон - 35 лева (продавача каза само за мен и само сега 35 лева :cool: иначе на кутията пише 58.60) та свалих старите коитосе оказаха нови (никакво износване) незнам каква марка са на тях пише-AK NS215H FF и отдолу HONDA... Около 2 месеца карам със тия Симер и засега няма свирене и спирането е каточели е по-добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с NK, тихи са и спират добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с NK, тихи са и спират добре

:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Пичове, тресе ми при спиране и знам че е от дисковете. Колко ще ми струва комплект за предницата( само цената на дисковете ме интересува). Сивик 94г хетчбек 1.5 90кс. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си купувате MINTEX или спокойно могат да се нарекат МЕНТЕкс- Музикални, а уж ми казаха че са меки и по-добри от тези който продаваха. Иначе спирането с твърди е по-добро ама дисковете се износват по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...