Jump to content
Guest eftimov

изгоряха ми Angle Eyes

Recommended Posts

Guest eftimov

ако някой си спомня преди време sand0 продаваше едни фарове halo за сивик 5та. та аз имам абсолютно същите. пълен боклук. изгоряха ми един по един - всичките котешки очи, или както там им викат. та ако човека дето ги е купил посещава форума да ми каже как са неговите.вече тайвански или китайски боклуци никога.

Редактирано от eftimov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

защо?Аз мисля да си поръчам от щатите?!?!?Това как ви звучи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

А тия на Сандо от де мислиш че са?Ако искаш може да ги оправиме котешките очи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

аз ги купих от сандо ;) но колата ми е на ремонт ощте и не сам ги пробвал ;) да се надиавам моите да се окажат по издражливи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Просто си превържи ел. схемката.Основно проблемите идват понеже при включени фарове и ейнджъл айс светодиодите се нагряват и после изгарят. Не карай с ейнджъл айс на фарове - изключвай ги (не фаровете де). ИЛИ измисли по-различен монтаж. ИЛИ промени схемата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Еееееееее Евтимоввввв аз фаровете не ги продадох щото на теб са ти изгоряли ангелските очи!!! А защото ми пратиха не тези които исках а пък и взех виза за сащ ;)освен това на теб са ти изгоряли мнооооооооого след като си продадох мойте!Така че да не остават хората с грешно впечатление че сам се оттървал от фаровете понеже видиш ли им горяли очите.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

sand0 аз не виждам къде даже и намеквам че си ги продал щото на мен са ми изгоряли ангелските очи.PARADOX_sf: ами то хубаво да ги правиме, ама: капсуловани са целите нема откаде да се отворят освен да се счупят. въпросните ангелски очи пък от своя страна също са занитени един вид и диодите мисля че са изляти вътре направо в пластмасата.jamie: прав си ама вече е късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

мерси ;) моите ще ги варжа така както казва jamie ;) md ye lror;e uf.uf ye rpud,dj ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

то в USA 50% от нещата в ежедневието са made in china, други 40% in taiwan. ;) след тоя постинг сигурно няма много хора да искат, та аз ще си поръчам за мене комлект от всичко по 1, хем после ще имате още един тест дали са изгорели и моите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

TYC изглеждат професионално направени.Ефтимов сори.а иначе ;) в уса някаде гледах значка със знамето им и от доло или маи отзад пишеше MADE IN CHINA ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

за фаровете сякаш е по-добре да се дадът малко повече пари, но за стоповете, то на тях какво да им изгори, аз ги взех от сандо и съм доволен, качеството може да е по-добро, но аз не съм очаквал нещо върхово за тези пари. така че според мен потърсете по-маркови фарове (TYC) пък за стоповете може по-компромисен вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

sand0, ми аз като се върнах от лас вегас бях накупил разни сувенирчета за подаръци, и кво като се върнах чак видях че всичките бяха made in china...а за фаровете.. TYC имат оранжево за мигачи и не ми харесва много, исках всичко да е бяло. Виждал ли си ги наживо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Не съм ги виждал на живо. Но кават че са най качествени.Пък и така изгеждат ;) но не са с ангелски очи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IVOHONDA

Аз имам такива фарове и карам година и половина с тях без да съм си изключвал габаритите без проблеми и моите са Тайвански.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

незнам. изгоряха като мастии една след друга (!!), не са изгорели наведнъж, което малко или много говори за тяхното качество.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Може да не са изчислили точно резисторите и галия на диода да се е изпарил...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

Но има и друго фаровете TYC се произвеждат попринцип в Англия но има един по евтин вариант пак на тези фарове мисля че беше корейски ако не се лъжа.Но и тяхното качество е хубаво.До скоро работих в магазин за авточасти и зареждахме фарове (за немски коли) на тази марка но не бяха Англииски и хората бяха много доволни и до сега.Ако ви интересува фаровете ги зареждахме от фирма "МАРТИ"ООД но за момента не мога да ви дам телефон но утре ще ви го кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

знаете ли страницата на TYC че нещо не мога да я намеря, обаче техните фарове май нямат angel eyes.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IVOHONDA

незнам. изгоряха като мастии една след друга (!!), не са изгорели наведнъж, което малко или много говори за тяхното качество.

 

Публикувано изображение

Дай си телефона,като идвам към Варна да се видим,искам да погледна фаровете искам да вземам и аз такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

знаете ли страницата на TYC че нещо не мога да я намеря, обаче техните фарове май нямат angel eyes.

TYC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dechko

незнам. изгоряха като мастии една след друга (!!), не са изгорели наведнъж, което малко или много говори за тяхното качество.

 

Публикувано изображение

ако фаровите ти са от сивик 4 врати мого да ги купя така изгорели ако искаш тел.0898 485 381 но ако са от сивик 2 врати не стават понеже са с мигач

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...