Jump to content
Guest EX_

Лизинг от Софавто

Recommended Posts

Guest EX_

Търся си HONDA 1.6 VTEC 160 hp и съм решил да се обърна към Софавто за поръчка и да я взема на изплащане. Въпросът ми е струва ли си да се взима кола от тях и знаете ли откъде ги внасят? Надявам се да не е от Италия. Ако имате повече инфо за тази фирма ще се радвам да напишете някой и друг ред :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

имаш ли малко информация какви са им условията на лизинга?мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Вкарват откъдето поискаш.Според мен ще ти излезе по-евтино да вземеш кредит от банка и да купиш колата кеш. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

и друг фактор за кредита - при лизинг не може да излизаш извън България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EX_

Сега бях в Софавто, условията са: плащаш минимум 30% от цената на колата, а останалите се разпределят на равни вноски за една година. Оскъпяването е 10%. Единствения проблем е че те ти застраховат колата, те я маркират, слагат аларма, взимат някаква такса за оформяне на документи и т.н и всичко това излиза за кола около 5-6 хил. лв към 1000 лв. допълнително, което е доста неприятно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

и друг фактор за кредита - при лизинг не може да излизаш извън България.

това не е вярно. Ако искаш да излизаш с лизинг кола трябва само да се споразумееш с лизингодателя да внесеш на сметка в някоя банка оставащата сума за издължаване по лизинга, която можеш да изтеглиш след като се върнеш от 4ужбина.Оскъпяването не е много - 10%, макар 4е се намират и по-ниски лихви.Таксите са:-такса лизинг - около 2% от общата взета сума-каско 6-8% от оценката на колата-аларма, ако няма -маркировка - 50лв-регистрация (номера+екотакса) - 150лв-мито - 4876.2лв за над 4год. кола, която няма ЕУРО1 (японско производство)Така, че вади калкулатора и почвай смяташ дали ще събереш 1 чувал пари :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EX_

ха, за маркиране искат 75 лв., а за регистрация 300 лв.!!!!!!! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...