Jump to content
level3

Iii Honda скуп у Београду

Recommended Posts

Позивамо Вас на III Honda скуп у Београду 21.04.2007

 

Honda club Serbia are colling all Bulgarian Honda Fans to III Honda meeting in Belgrade 21.04.2007

 

 

HondaClubSerbia

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Е това е покана!Няма да съм свободен на тия дати,ще пътувам,но който може да отиде.Ще е интересно мероприятие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Брат, а нощно парти нема ли да има ? Само до 20 00 ли ще е сбирката ? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се саберм достата4но хора аз сам навит да се разкараме.Какво 6те кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се саберм достата4но хора аз сам навит да се разкараме.Какво 6те кажете?

:blink: утере вечер ша го измислим и уговорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо балканска среща това ще да е много яко :blink::blink: ако ходите снимки с братята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо балканска среща това ще да е много яко :blink::blink: ако ходите снимки с братята

Някой ако има представи за км до мястото? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам ходил до Белград ама сас служебната кола,километри не помниа ама за един ден отидох,свар6их си работата и се варнах.Пьтиа сь6то е добьр така 4е от нас зависи :blink:

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София-Белград - 400км.80км. след границата започва магистрала.Задграничен паспорт е задължителен,с лична карта не се минава в Сърбия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това верно си е оферта ... ама пък на 21 си е първото драг състезание за годината на писта Божурище и доста хора май ще ходят там така че ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя евалата на колегите от Сърбия. Наистина много добра идея.:) Аз ако смогна да си оправя колата и паспорта до тогава ще дойда. Дайте да се органисираме сериозно и да им покажем как вървят Хнодите в БГ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за ,ако ходиме няколко коли поне.Сам не ми се ходи.Притеснява ме само зелената карта какви пари е. Тъкмо ЦРХ-а да стъпи и той малко на магистрала.А за Божурище като сложат новата космическа цена на билета ще има много хора които ще си останат вкъщи.Пълнете им гушите и си трошете колите на кривите им бетонови снадки.Повечето ходят там като циганетата да гледат на някой чичко Галардото или Карерата колко пише на километража :)Вие си знаете,но на Божурище може да се ходи всяка седмица, а такива събития има сигурно веднъж в годината.Има риск и там да е тъпотия, но все пак като сме повече коли от БГ ще изкараме и покараме 100% супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам твардо зад колегата Пан4о,няма ли пове4е интернационални хондаджии в тоз форум? :)

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за стига само колата да ми пристигне до тогава и да съм успял да я направя както искам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там със сигурност, вече 6 месеца живея на 2км от мястото на срещата, остава и да не отида!Ако на някой му трябва упътване как да стигне дотук или помощ след като дойде, само да пусне лично и ще му пратя мобилка да се чуем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...