Jump to content
kick

Civic 1.4is или D15b2

Recommended Posts

според вас кое е по добър избор :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

според вас кое е по добър избор :P

d14a4 stock,90h.p е доста добро изпълнение и по-нов модел от d15b2,НО D15B2 е мотора който най-много се тунингова и има доста инфо в БГ.Много зависи к'во искаш да правиш с колата......За сток мотори за мен d14a4 e по-добре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Дариус добре го каза. Ако търсиш кола, която да купиш и да и се радваш и караш, без много амбиции към тунинг и т.н. с по-късна генерация купе и т.н. - 6 ген Сивик - това е колата. Още повече, че е с по-нисък разход на гориво. Ако пък искаш нещо което бяга с малко повече, но и гори малко повече, имаш мераци за тунинг или пък си фен на 5 ген Сивик - то работата е ясна. За още повече вървене - Д16З6 - вгражда се и на 2-те генерации, така че въпрос на вкус и финанси! :P

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15b2 е по-бърз .... по отношение на това какво може да се направи по него .... общо взето не е нещо повече от д14а4 , просто ще стане по-бърз :PА за разхода на гориво .... също работата е спорна :DЕдинственото по-добро за мен е, че е по-нов :PОбаче ..... се вгражда на 6та генерация , а д15б2 на 5та ..... което както и да го сучем си е по-новата и по-добрата кола :P

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да,колегите са напълно прави.Аз взех 5-та защото съм и фен от както я видях като момченце :P ,но ти щом се чудиш ,може би по-добре е да вземеш по-новата 6-та :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не смяташ да модифицираш двигателя, взимай д14а4-та, по нов е и със сигурност е по осъвършенстван.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз говорех от мое име, като собственик на Д15Б2. При няколко драга срещу Д14А4 и обсъждането на разходите със собствениците на тези. Разликите са минимални де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарско на всички :D ...да не съм маняк на тунинга ;) но пък ми се и ще да наповървява малко ;) сега съм с Д13Б2 .... имам и още една оферта за 1.6 седан купе 125к. но пък незнам какъв разход дава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш вървене то започва от д16 ..... всичко друго е компромисен вариант. Не че няма и вървежни д15ки ..... Без тунинг д14 и д15 съответните които дискутираме вървят еднакво .... лек превез се забелязва при драг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да се изкажа и аз ... "компетентно" :D ...за парите които ще дадеш за тоя 1,4ис ... ще вземеш малкия VTEC на 5та ген. а к'вото и да си говорим ...5та генерация е много по-симпатична на външен вид ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

... да се изкажа и аз ... "компетентно" :) ...за парите които ще дадеш за тоя 1,4ис ... ще вземеш малкия VTEC на 5та ген. а к'вото и да си говорим ...5та генерация е много по-симпатична на външен вид ... :D

тук е пълно с геронтофили, не ги слушай!!! Хвали старо - карай ново ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вечния спор на кои каквото му харесва и едната е хубава и другата е хубава все пак са хонди,вече вапрос на избор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...