Jump to content
medicus

Кои компании са най за 2006

Recommended Posts

Защото го копирах от линка. Има някакво разминаване в статиите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само неразбрах, как General Motors, DaimlerChrysler, Ford Motor, Volkswagen са преди Honda Motor. Вярно че се оценяват по различни параметри, но е известно ча Американците ненавиждат Японските компании. За Toyota Motor съм съгласен. Те имат три завода в щатите, като един от тях е за двигатели. Осигуряват работа на 10 000 американци и имат много активна рекламна кмпания. В щатите вече са номер едно по всички показатели в автомобилостроенето. Но Volkswagen да е пред Honda :dry: Все пак само по качество на производството и иноваитивност трябва да изпаднат от класацията една трета от фирмите. Нещата ми се виждат малко нагласени. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure: е тука си говорим за финни борсови спекулации в особенно големи размери ... не се плащат малко пари за такова класиране ...

Абе винаги ще се намерят 2 класации ,в която една компания ще е на 1во , в друга на незнайно кое място. Къде когато просто се взимат различни критерии , къде когато просто не е реална класацията .... има много причини .А със спекулации се печелят огромни количества пари .... така че там всичко е възможно. Лично си мисля ,че даже "атентата" 9/11 в NY има за почва това нещо. Който е знаел ,че това ще се случи е спечелил МНОГО !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Restless не мисля че си прав за хонда защото доколкото знам голямата част от приходите на компанията не са от автомобили ,а от двигатели ! това е класация за компании ,а не за автомобили и по иновативност хонда винаги са били на върха и никога под фирми от рода на ФВ и Фиат:) ... то това е доста смешно че хонда по изброените критерии са доста отгоре над повечето фирми над тях в класацията , но класацията все-пак е такава ... ... то тая работа е като моделите на годината в които винаги на първо място е фиат ;) ... ... другото интересно е че тука няма световно неизвестната фирма МногомалкоМеко която си е една от най-бедните , но пък при тях няма иновативност :unsure: те само крадат и продават боклуци ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW на 2-ро място в автомобилните компании те да не подаряват при покупка на нов автомобил резервен двигател :) (шегичка да не се обиди някой собственик на BMW,имам някаква антипатия към тази марка :unsure: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

... другото интересно е че тука няма световно неизвестната фирма МногомалкоМеко която си е една от най-бедните , но пък при тях няма иновативност :) те само крадат и продават боклуци ...

Честно си признавам, че не знам за кого Хонда прави мотори. И просто предполагам защо горните фирми са класирани по напред.А за Майкрософт... нема нужда.Айде само ми кажи Голяма софтуерна компания, която прави по-добри продукти и е по-честна с по-добър съпорт , по-малко мръснишки номера и т.н.Оракъл? ИБМ? САП? а? Не е смешно за съжаление.Be quick or be dead.аз бих добавил и Be mean or be deadтова е закона в софтуера...
честно да ти кажа фен съм на бат'били ама компанията му прави много качествени бокуци дето ги ползва цял свят ;) както каза той пускаме компилаторите почти безплатно ,а не безплатно за да не убием другите производители на компилатори ,че и те бачкат за нас :unsure: ... ми то тоя човек е най-добрия стртег ,ама софтуер не могат да правят - само знаят да го продават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...