Jump to content
Guest chopper1969

Лампа за бензин

Recommended Posts

Guest chopper1969

Здравейте,съжалявам че продължавам с елементарните въпроси но... Хондата ми е сивик 5 ген. 1.5. 94г. Нямам книжка и ме интересува имам ли лампа за горивото на таблото защото не съм я оставял без бензин и незнам. Евентуално ако имам такава-на колко литра светва? Мерси предварително ! ;) Моля някой ако има елементарно ръководство по подръжка на БГ (в електронен форма) да се свърже с мен от тук или по ICQ 268 086 895.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Мерси за инфото, имам на Анг. но е много голямо като обем около1400 страници и като го отворя и се разтърся забравям какво търся ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©

Мерси за инфото, имам на Анг. но е много голямо като обем около1400 страници и като го отворя и се разтърся забравям какво търся ;)

И аз така, някаде го имаше и в електронен вариант с "SEARCH" ама каде беше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм благодарен, ако някой може да каже дали имам лампичка за резервата за гориво - Акорд 96.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то си личи като има, дори и да не свети като се вгледате в лампите на таблото дори и да не свети трябва да видите бензиноколонка на някоя от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това което ми предлагаш го имам, искам нещо на БГ но доста по стегнато и кратко, Благодаря все пак ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също за сивик 6 генерация ако може някой да каже?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сивик 6-та генерация (японския) със сигурност няма. Ако не се лъжа англичанките имаха, но нека някой колега, който има англичанка да потвърди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме, но не знам на колко литра светва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,съжалявам че продължавам с елементарните въпроси но... Хондата ми е сивик 5 ген. 1.5. 94г. Нямам книжка и ме интересува имам ли лампа за горивото на таблото защото не съм я оставял без бензин и незнам. Евентуално ако имам такава-на колко литра светва? Мерси предварително ! :dry: Моля някой ако има елементарно ръководство по подръжка на БГ (в електронен форма) да се свърже с мен от тук или по ICQ 268 086 895.

[/quote

ами този модел няма лампа но витеците 1.6 125 и 160 коня коня имат... странно защо са я спестили наште хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има - аз съм със Сивик, английската версия, 1996г. и имам - друг е въпроса, че досега не ми е светвала никога, дори един път си направих опита да карам, докато не светне.... индикатора за гориво отдавна падна на 0, но това все не свети и не свети... накрая отстъпих и я нахраних :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 ;);):unsure:

хаха предаде се преди нея ,а ? :) ...а з веднъж мислих да я карам докато изнемогне от липса на гориво и след като от светването на лампата минаха 130км градско се предадох ,а колата тогава харчеше като ламя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха предаде се преди нея ,а ? ;) ...а з веднъж мислих да я карам докато изнемогне от липса на гориво и след като от светването на лампата минаха 130км градско се предадох ,а колата тогава харчеше като ламя :)

;):unsure: Колеги да не се окаже че ходите могат и без бензин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

английски сивик, 3-4 пъти съм зареждал след светване на лампата - до горе, средно около 45 л. поглъща, тъй като общо трябва да е 55 л. значи резервата светва на 10 л., така излиза, макар че в ESI или Autodata пишеше че е 8 ако не се лъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

[/quoteами този модел няма лампа но витеците 1.6 125 и 160 коня коня имат... странно защо са я спестили наште хора6ген.сивик vti няма лампа,5ген.сивик vti също.....мисля ,че само английските сглобки имат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...