Jump to content
Guest PetarStankov

Тренировки по картинг

Recommended Posts

Guest PetarStankov

На закрита писта в София се провеждат

 

Тренировки по картинг

 

Провеждат се 3 пъти седмично:

 

понеделник, сряда и петък от 8 часа

 

Всяка тренировка включва:

 

Теоритична част

Практическа част - 25 обиколки

 

6 тренировки струват 15 лева

 

За тези пари получавате и други бонуси в лична карта Card for Speed.

 

За повече информация и поръчка на Card for Speed:

 

peterstankov@mail.bg

 

тел. (02) 722845

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Омбре може да отиде да преподаде няколко урока. :P :P

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Омбре може да отиде да преподаде няколко урока. :P :P

;) Samo ot mjastoto na fotografa mozheshe da se vidi tova. ;) Kojto e na pistata samo gurba mozhe da mi gleda ;) Opita go pokazva ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Sashe .. spomnqsh li si to4no na taq obikolka koqto idva .. na tozi sashtiq zavoi te isprevarih :P .. nqma da go zabravq nikoga .. koga iskash da ti dam revansh ?? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PetarStankov

Тренировките се провеждат на закрита писта Pole Position в София.Въпросната карта Card for Speed, която ти дава тренировките, ти дава право и да участваш в състезания с награден фонд, вkлючващ предметни и парични награди.Тренировките могат да бъдат консумирани, веднага след активиране на картата.Това значи, че трябва да пробвате пистата, преди да се възползвате от тренировките. А ето и бонусите които ви дава Card for Speed:за 10 обиколки (6 лв.)+3 обиколкиза 18 обиколки (10 лв.) +6 обиколкиза 30 обиколки (15лв.) +10 обиколкиза 30 мин. (25 лв.) +10 minС други думи, трябва да направиш 13 обиколки преди 1-та тренировка.Можеш да използваш тренировките по един път всеки календарен месец.Можете да питате и да поръчвате и с ICQ:176948221Поздрави,Петър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

А къде е въпросната писта? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PetarStankov

Trenirovkite se provezhdat na zakrita pista s dva virazha "Pole Position" v Druzhba (na kartata ima ukazaniia kak da stignesh do tam). Dylzhina 500m. Nastilka ot beton sys specialno pokritie za maks. sceplenie.Поздрави,ПетърЗа поръчки:тел. 722845email: peterstankov@mail.bgicq: 176948221

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PetarStankov

Между другото, двигателите на картовете са HONDA! :) - едноцилиндров, четиритактов, 200см3, 6,5 к.с., обороти в мин.=макс. 4000, макс. скорост=80 км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:) Hora ne znam no lichno na mene 15 lv za 6 obikolki mi se struva :) mnogo " leka " nabutvacia :) V Plovdiv na pista koiato e vsemirno priznata ot niakvi si evropeiski kriterii :) t.e. evropeiska pista :) edna obikolko struva levche ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

pi4 neshto nesi razbral :) 15 lv .. za 30 obikolki .. a ako imash karta ti davat 10 obikolki dopalnitelno .. demek 40 obikolki x 500 metra .. demek 20 km karash .. ako neme lujat smetkite .. i osfen ako nesam se obarkal neshto :)az li4no s tiq 15 lv .. bih se naql na 2 pati stabilno ot kolkoto da si razbivam babrecite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PetarStankov

:) Hora ne znam no lichno na mene 15 lv za 6 obikolki mi se struva :) mnogo " leka " nabutvacia :) V Plovdiv na pista koiato e vsemirno priznata ot niakvi si evropeiski kriterii :) t.e. evropeiska pista :) edna obikolko struva levche ;)

Ne e 15 lv za 6 obikolki! Prochetete vnimatelno gore!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PetarStankov

S risk da se povtoria: :) Za 15 leva poluchavate lichna karta Card for Speed, koiato Vi dava pravo na 6 trenirovki, koito vkliuchvat po 25 obikolki v prakticheskata si chast.osven tova, poluchavate dopylnitelni obikolki, kogato karate:за 10 обиколки ( които струват 6 лв.), получавате 3 допълнителни обиколкиза 18 обиколки (10 лв.) +6 обиколкиза 30 обиколки (15лв.) +10 обиколкиза 30 мин. (25 лв.) +10 minpeterstankov@mail.bg02/ 722845ICQ:176948221Поздрави,Петър

Редактирано от PetarStankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:):) aaaaaam , iasno :) . Iavno ne sam prochel kakto triabva. Sichko e O.K.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Лелелелеле........вчера за 1-ви път карах карт;) НЕВЕРОЯТНО е усещането. Перпоръчвам на колегите, които не са се пускали с такова животинче, веднага да поправят тая своя грешка!!!От следващия път ще покажем и малко снимки!!!П.С.: от 10мин каране имам 2 кофти подутини на гърба и болят доста....НО СКОРО ПАК СЪМ ТАМ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Пич мене лично ме интересува къде може да се покара състезателен Карт.Със скорости.3 год.съм тренирал картинг.Имам познат синът му кара картинг и е републикански клас 100куб./см. но неговия не мога да го карам че струва 22 000 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Лелелелеле........вчера за 1-ви път карах карт;) НЕВЕРОЯТНО е усещането. Перпоръчвам на колегите, които не са се пускали с такова животинче, веднага да поправят тая своя грешка:PОт следващия път ще покажем и малко снимки;)П.С.: от 10мин каране имам 2 кофти подутини на гърба и болят доста....НО СКОРО ПАК СЪМ ТАМ ;)

ПС:Не е било нужно чак и да дерайлираш :-)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dj_TEO

Аз лично сум ходил на тая писта ама картовете са некви тромави за 15лв. по-добре си вземете бензин и си караите колите там е истинската тръпка осе6тането за скорост като те залепи за седалката.Иначе тия картове са тъпи(от опит знам)ако бяха със скорости разбирам да дигнеш 150 и да се накефиш.Пише че дигат 80км/ч ама на оная писта е невъзмойно да се вдигне повече от 40 максимум само завои штото е на малко пространство,представете си на малка площ как се прави писта получава се някакъв зиг-заг няма никаква бърза отсечка.АБЕ ВЪОБЩЕ НЕ СИ СТРУВА!!!!П.С.Ако някой не вярва да провери. :(:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...