Jump to content
Guest iVo_BMW

Бойкот срещу високите цени на Мтел и Глобъл!


Recommended Posts

Guest iVo_BMW

Да видиме колко са ЗА. ;)

 

ADH-Honda: редактирах анкетата, за да стане по-разбрана и прилежна на вид

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

АЗ ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ НЕ СЪМ В BG И ТЕЛЕФОНА МИ Е ИЗКЛЮЧЕН ОТ МЕСЕЦИ ;););) И ЩЕ БЪДЕ ОЩЕ ОКОЛУ МЕСЕЦ , ТАКА ЧЕ СЪМ ТВЪРДО ЗА ;);):P;)!!!!!!!!!!!!!!!! НО, ДОРИ И ДА СИ БЯХ ТУКА , ПАК БИХ ГО НАПРАВИЛ , ЗАЩОТО ТЕЯ АЛЧНИ КОПЕЛЯЦИ НАИСТИНА МОГАТ ДА СМЪКНАТ ЦЕНИТЕ ;)!!!!!!!!!!!!! ВСЕ ПАК ЖИВЕЕМ В 21ви ВЕК БЕ МАМКА МУ !!!!!!!!!! МОБИЛНИТЕ ТЕЛЕФОНИ НЕ СА ГЪЗАРИЯ , А НЕОБХОДИМОСТ !!!!!!!!!!!!!! МЕНЕ ЛИЧНО МОЯТ ДОСТА ПЪТИ МИ Е ПОМАГАЛ ;)!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

според мен нищо няма да помогне ама хайде ;) Пожелавам ви успех. Аз лично гласувах с не, ама ще си офф телефона, че по това време съм на работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

според мен нищо няма да помогне ама хайде ;) Пожелавам ви успех. Аз лично гласувах с не, ама ще си офф телефона, че по това време съм на работа

НЕ че искам да бъда агитатор или да пропагандирам нечия идея, НО: АКО НИЕ самите НЕ се опитаме да променим нещо чрез подобен опит, промяна НЯМА да има !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

НЕ че искам да бъда агитатор или да пропагандирам нечия идея, НО: АКО НИЕ самите НЕ се опитаме да променим нещо чрез подобен опит, промяна НЯМА да има !!!

Добре де, нищо лошо не съм казал. само знайте, че съм с вас, за това - Let's play the game!!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Съгласен съм въпреки, че от Глобул не мога да се оплача, точни за разлика от Мтел, дето не може да хванеш колко говориш и колко трябва да платиш. Но няма да съм недоволен ако свалат цените, абе ЗА съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Момчета в момента е 9.59 ч и може да проверите дали ми е вюлючен телефна ;) нимера ми е 0886640872, Аз имам магазини за GSM - и и съм представител на GLOBUL - БЯХ - с тиа гръцки мине.и неможе да се работи и това е ;) не че и при Мтел е по добре де, като човек в нещата приемам протеста и даже съм гласувал ЗА не щото всички са ЗА ми щото знам за кво става въпрос и високите цени са най-малкото, ми кво ще кажете за обслужването или за политиката към фирмите ;) пълен таш.к ама това си е в БГ. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Макар, че малко късно се усетих (сега е 11:30), се присъединявам и аз към изключването на GSM-ите.Вчера проведох 3-4 разговора и 10-те ми лева в картата отидоха :P . Трябва да се направи нещо, не може да продължава така с тия цени ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...