Jump to content
khrist

Вече и аз съм в "отбора".

Recommended Posts

Здравейте, колеги, моето Харви е италианка 2000 г. 124 коня. Мога да опиша колата само с една дума - удобна.

Ако някой се интерисува, първоначалното облсужване ми излезе 650 лв. и включваше смяна на всички ремъци, филтри, водна помпа, нов акумолатор, нови четки и колектор на динамото, чистачки( и те са си цена). Разход на бензин ми е трудно преценя, но е под 10л по-скоро към 8 л смесено. Маслото не виждам смисъл да го коментирам.

А сега към проблема, на магистралата със 130 нямах проблем до баирите преди Бургас, там я поозорих, за да поддържам скороста и светна индикацията на двигателя с ABS, по едно време се размига, но не знаех, че трябва да броя. Никаква промяна във вървенето, на Джъмбото спряхме за пиш пауза и когато тръгнах, нямаше вече индикация и така до Несебър, на връщане светна отново на баирите, след спиране индикацията изчезна и повече не се появи. Друго което не съобразих да видя, е колко са оборотите при изкачване, иначе при 130 са леко над 4000. Имате ли идея какъв е проблема и трябва ли да се притеснявам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...