Jump to content
G.L. Vtec

Среща в Пловдив и колона до писта "Дракон" (Калояново)

Recommended Posts

QUOTE(greenwater @ Apr 1 2007, 11:56 PM)

ей това ме изкефи добре ,че шофера овладя колата леле,то на тая хонда има6е ли някакви последствия след сбласака с гумите??? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово, еми клиповете търсете на този адрес: http://store2.data.bg/iceman/Honda_Kaloianovo4_1_07/ , а снимките са в:http://gallery2.deephorizon.net/main.php?g2_itemId=2253Дето се вика - ENJOY!!! :P:D:P

има ли клип на супрата ми че не ми се свалят всички, шпионски снимки на лилавата на енджина виждам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е била направо супер. Жалко че не можах да дойда. :D Супрата е мания. :P

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли клип на супрата ми че не ми се свалят всички, шпионски снимки на лилавата на енджина виждам :P

Клиповете на Супрата са: MVI_0033, 34, 121 и 123. Като 33 и 121 са загряване на гумите, а другите са от двата старта.

 

П.П. И специално на колегата Дидоне обещаш тази снимка :-) :

Публикувано изображение

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То бързо се стигало до там :P

Публикувано изображение

 

В действие :D

http://vbox7.com/play:caf806eb

Редактирано от RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Срещата е била направо супер. Жалко че не можах да дойда. :D Супрата е мания. :P

Да,много е луда Супрата :P ,готино е ,че е имало и други марки ,та гледам са се получили интересни стартчета :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

П.П. И специално на колегата Дидоне обещаш тази снимка :-) : :) мерси много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То бързо се стигало до там :)

Публикувано изображение

 

В действие :D

http://vbox7.com/play:caf806eb

Лелееее... Ще се разплача направо. Ебати якото. Вие 200 си ги нямате за нищо бе. ;) Колко цистерни с тунджа изгорихте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вземи си промени "Кара:" в профила.... ;)тя тази броня е силно калена.Ма то в такива ръце като мойте и твойте, къде ще ходи ;)ей ме и мен.... и аз почти я овладях :hondarulez:http://www.vbox7.com/play:160f4048п.с. ти заеби ако беше стълб.... ами ако беше пешеходец? тия дивотии са за пистата.... брони, ламарини, подигравки.... важното е да няма пострадали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

..Ма то в такива ръце като мойте и твойте, къде ще ходи ;)

Тъкмо се бях навил да участвам ако има "италианско преследване" - но ти ме подтисна ;);):hondarulez:;) , комплексира ме, а и като знам как ти върви колата ;) Що се отнаса до Сандо - 4ул съм аз как побеждава в големият клас с малката кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Ма то в такива ръце като мойте и твойте, къде ще ходи ;)

Тъкмо се бях навил да участвам ако има "италианско преследване" - но ти ме подтисна :plane::lol::):) , комплексира ме, а и като знам как ти върви колата :worthy: Що се отнаса до Сандо - 4ул съм аз как побеждава в големият клас с малката кола :P
Ти пък нищо не каза , тебе Хондите ли те плашат :) Всичко е за шоуто , ще гледате само дрифтинг от моя страна и постоянно излизане от пистата , ако не събера пари за сликове :) Пича Алекс Матрикс , с една много вървяща Жужа , като ме е гледал и вика после : " Да не са ти намазани гумите със сапун ,че така се пързалях ??? " :hondarulez: амо кво от това ;)
сабирай за окачване първо не за гуми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За пореден път ме карате да се гордея ! Първо с марката Хонда , просле с толкова сериозни фенове като вас. Казахте , че ще си направите тази среща в Пловдив и си я направихте, до болка ми е ясно колко трудно се организира в днешно време каквото и да е . Аз се чувствам силно ощетен, по простата причина , че в моя град само ми се подиграват , че карам Хонда, тва не било кола, и прочие , всеки ден се сблъсквам със всякакви критики. Да не говорим, че тук хондите се броят на пръсти, можеби защото Голфа и Реното е са по-добри коли, на само за тези който не са притежавали Японец. На какво ли да им обяснявам, аз съм сменил толкова коли, и накрая като седнах на моята Хонда неискам и да чувам за друг хавтомобил:hondarulez:. Да не говорим пък , че ако организирам среща на Хондите в Троян най - много да дойде 1-2 ма и то защото се познаваме лично. Но вие найстина имате късмета , че сте супер хора и , че се познавате ! Когато се прибера вкъщи се радвам на вашите съобщения, на начина по който вие живвеете тук с вашите Хонди. Благодаря ви за всичко което правите за мен, без дори да подозирате. Аз поначало съм от Пловдив , но не живея там, скоро пак ще съм си на Пловдив и ме интересува ще има ли среща по велик ден, в смисъл да принудя ли нашите да отидем с мойта кола за да ви видя и да се запознаем, или да не се надявам. Вие сте най добрите фенове на Хонда който имам честа да познавам макар и само виртуално . Велики сте . Евала на всички свалям ви шапка !!! :worthy: Редактирано от Plam_86

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път ме карате да се гордея ! Първо с марката Хонда , просле с толкова сериозни фенове като вас. Казахте , че ще си направите тази среща в Пловдив и си я направихте, до болка ми е ясно колко трудно се организира в днешно време каквото и да е . Аз се чувствам силно ощетен, по простата причина , че в моя град само ми се подиграват , че карам Хонда, тва не било кола, и прочие , всеки ден се сблъсквам със всякакви критики. Да не говорим, че тук хондите се броят на пръсти, можеби защото Голфа и Реното е са по-добри коли, на само за тези който не са притежавали Японец. На какво ли да им обяснявам, аз съм сменил толкова коли, и накрая като седнах на моята Хонда неискам и да чувам за друг хавтомобил:lol:. Да не говорим пък , че ако организирам среща на Хондите в Троян най - много да дойде 1-2 ма и то защото се познаваме лично. Но вие найстина имате късмета , че сте супер хора и , че се познавате ! Когато се прибера вкъщи се радвам на вашите съобщения, на начина по който вие живвеете тук с вашите Хонди. Благодаря ви за всичко което правите за мен, без дори да подозирате. Аз поначало съм от Пловдив , но не живея там, скоро пак ще съм си на Пловдив и ме интересува ще има ли среща по велик ден, в смисъл да принудя ли нашите да отидем с мойта кола за да ви видя и да се запознаем, или да не се надявам. Вие сте най добрите фенове на Хонда който имам честа да познавам макар и само виртуално . Велики сте . Евала на всички свалям ви шапка !!! :worthy:

Tова изказване ме просълзи :hondarulez: обаче всичко казано по горе е абсолютна истина и хората тук са много готини . И аз като теб съм сменил доста марки коли ,но никога след като се качих на Хонда не бих я сменил ,и не само заради самата марка а и заради хората тук. А да не говорим за Пловдивския фен клуб всичко е организирано супер ,даже снимката ми в профила е след една среща с тях на която имах честа да се запозная с големи мераклий и маниаци :)

:):plane:

Редактирано от greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно, и аз и Сандо ходим с идеята да сме колкото се може по-бързи... състезание е все пак, това което ни бута напред е желанието да караме, щото изпитваме удоволствие от това. Всички сме се въртяли, смяли са ни се.... правил съм повече от обиколка с конус под колата... кой знае за какъв резил съм станал.lz2lps първия път като излезе след състезанието караше като бабичка и с всяка следваща обиколка явно му ставаше все по-гот и повече се успокояваше и ръчкаше. А има и хора които излизат и се юрват веднага.... и почва голямото въртене и оране :D Е и? феновете от публиката гледат внимателно и се притесняват като стане нещо, анализират поведението на колите и чат пат дават напътствия или просто опознават пилотите и автомобилите... семкаджиите се присмиват на абсолютно всичко.Тино, на 1-ви отидох уж да тренирам.... но с тези летни гуми от 2005-та много бързо тренировката премина в забавление с вратите напред, за съжаление, не и на "завоя на срама" където седи публиката, щото там ме е шубе все още.Хубавото е че каквото и да правиш, както и да караш, колкото и да ти се смеят, все си получаваш удоволствието и опита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"lz2lps първия път като излезе след състезанието караше като бабичка..."Ей Емо, сега ще се обиждаме :P. Това че говедото брат ми влиза с моя акаунт и го мързи даси направи негов (lz2plm) не ме прави бабичка :D . Шегата настрана. Наистина целта е да се забавляваш и всеки път да подобряваш уменията си. Няма значение че някой ти се смее - нали ти си правиш кефа, а обикновено тези дето се смеят са семкаджиите дето и понятие си нямат от майсторско управление :D. Нямал съм щастието да карам на Калояново, но за това пък като бях в САЩ покарах малко на 10-ина автокроса и за мое най голямо щастие на най старата писта в САЩ - Willow Springs. Наистина чуството е незаменимо. А и на тези автокросове всеки се опитва да ти помага, качва се при теб в колата, обяснавати къде грешиш, дава ти съвети как да намалиш времената си. Също и никой не възразява да се качиш при него и да те повози. А за брат ми - нормално с тази гондола :D. Ма то освен да караш, трябва и да правиш. Иначе сега той се кефи на Интеграта, а аз трябва да карам каруцата тук :P. Ама не се и изненадвам че и той се е въртял на Калояново - тампоните за смяна, предния ляв спирачен апарат нещо не е наред - блокирам ли колелата при спиране - задницата изпреварва предницата без ръчни без нищо :D - прави идеялно завъртане на 180 без да въртя волана дори и милиметър :D А и който казва че от компютърните симулатори няма полза, можем да си поспорим малко - никога не бях излизал на писта, а като отидох на Willow Springs инструкторите ме питаха дали преди това съм карал, и си минавах подготвена Toyota Cellica GTS със сток Integra GSR или пък се бях залепил зад Ford GT първите няколко обиколки и после онзи ме пита дали преди съм карал някога. С достатъчно хубав волан с Force Feedback (аз си имам МОМО, а в САЩ Logitec G25) и с някои от най добрите симулации - LFS, GTR, GTR2, rFactor, Richard Burns Rally - могат да се научат доста неща, пък и не са необходими пари за бензин, гуми и ремонти :P. Не казвам че могат да заменят времето в истинска кола но можеш да се научиш на страшно много неща от тях - все пак при създаването им се използват данни от истинските коли (особено за GTR) и мисля че достатъчно добре са моделирани. Айде със здраве и нали знаете - ако искате адреналин има си места за това - не правете глупости на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...