Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,колеги.Понеже така и така съм разглобил колата за боядисване и хубаво залепяне на пластмасите по колата,съм се замислил какво мога да сложа под мокета за да премахна малко звука от гърнето.Ако имате някави идеи ще черпя бири след като приключа.Страхотен цвят съм избрал и само чакам да я видя готова красавицата.Мисля да я кача за лятото на нови джанти 15" и Yokohama Parada.Добра цена ми дадоха за новите гуми.Надявам се на помощ от ваша страна,защото искам да я направя тиха като "спалня" колата!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Здравейте,колеги.Понеже така и така съм разглобил колата за боядисване и хубаво залепяне на пластмасите по колата,съм се замислил какво мога да сложа под мокета за да премахна малко звука от гърнето.Ако имате някави идеи ще черпя бири след като приключа.Страхотен цвят съм избрал и само чакам да я видя готова красавицата.Мисля да я кача за лятото на нови джанти 15" и Yokohama Parada.Добра цена ми дадоха за новите гуми.Надявам се на помощ от ваша страна,защото искам да я направя тиха като "спалня" колата!!

Отиди в Тояга имат точно такава обезшумяваща вата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде отива удоволствието ако е мн. тиха колата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
изолон Това било нещо невероятно за кола ставало с означение ППЭ 3015. Руска му работа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...