Jump to content
eklipze

Въпрос за амортисьор

Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди седмица смених амортисьорите на хондата (Civic 6-та японка) и при монтажа забелязахме, че единия от задните амортисьори е изрязан в долната част при захващането за носача. Ето снимка:

20160410_142053.jpg

 

Въпроса ми е дали е опасно да се кара така? Амортисьорите са марка Делфи и не са кой знае какво, та ако според вас не е добре да се кара в това положение, мога да си върна отзад заводските амортисьори и на тях да сложа жълтите Apex пружини, с които съм в момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя "пич" ми ги прати до София и само се набутах с пари щото "били без забележки". Така и така си ги взел, смени си ги тия пружини на твоите амортисьори и да ти е мирна главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, направих грешка като не ги прегледах подробно като ми ги докараха. Аман от подобни търгаши.

 

Колега, мерси за отговора. Ще ги сменя скоро със сигурност, но след седмица ще пътувам Варна-София и затова питах дали е безопасно. По принцип вече съм им навъртял няколко стотин километра градско и за сега не виждам проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не би трябвало да има проблем дори и за повече време, просто аз не бих рискувал(мое мнение). Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...