Jump to content
ivo_82

навигация от 8ма на 7ма генерация

Recommended Posts

колеги карам 7ма генерация хонда сивик но ми се иска да сложа навигация от 8ма генерация имате ли напредстава дали става и имали някакви пречки при монтажа благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш предостатачно място в централната конзола на 7мицата предостатачно имаш места да го захванеш но вече дали можеш да отделиш навигацията от конзолата на сивик 8 немога да ти кажа но ако се поровиш малко и провериш махане на навигация от сивик 8 трябва да има видео да забележеш как стоят нещата и вече кабеляци и такива неща дали пасват или ще се ходи на жичкаджия пробваи се да напишеш honda civic FN2 navigation removal и ще ти излезне всичко видео диаграми и т.н. надявам се да съм ти бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега за информацията ще поровя и ще видя какво ще открия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен може да си вземеш 2 din car dvd универасло андроид у-во, почват от 200$ в ebay аз си мисля такова да си взема за 7-цата.  :whistle:

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=2+din+car+stereo+android&LH_BIN=1&_osacat=48604&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=2+din+car+stereo+android&_sacat=48604

Редактирано от shinobi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...