Jump to content
хаймана

Проблем с плафона

Recommended Posts

Така рамка (касета) за купето намерих.В една морга Плевен ми поискаха 15/20 лева!!! Пратих ги по Дяволите и си поръчах по нета icon_lol.gif за 5 кинта + доставката.
Но днес се появи друг проблем.Направих всички плафони и таблото на парното и арматурното със Лед диоди само на пепелника не смених защото съм забравил и сега ме е яд ама друг ден . ТА ПРОБЛЕМА плафона спря да свети при отваряне на всички врати слагам ключа свети, вадя ключа светва отклю. с дистан. свети заклю. гасне. Като отключа с дист. и отворя вратата гасне, няма я тази по меката подсветка има нещо като модул къде се намира?? :confused: изчетох руския форум не намерих точна информация къде да го търся???? ААА зумера за забравени фарове пищи. Ключета по колонките проверени и почистени колата е с дясна дирекция и долу под кората до педала на газта намерих едно такова в което влиза кабелче зелено със сиво от бутоните на вратите това ли е той този модул там ли да ръчкам????? :confused: Помагайте много ме дразни това icon_cry.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така рамка (касета) за купето намерих.В една морга Плевен ми поискаха 15/20 лева!!! Пратих ги по Дяволите и си поръчах по нета icon_lol.gif за 5 кинта + доставката.

Но днес се появи друг проблем.Направих всички плафони и таблото на парното и арматурното със Лед диоди само на пепелника не смених защото съм забравил и сега ме е яд ама друг ден . ТА ПРОБЛЕМА плафона спря да свети при отваряне на всички врати слагам ключа свети, вадя ключа светва отклю. с дистан. свети заклю. гасне. Като отключа с дист. и отворя вратата гасне, няма я тази по меката подсветка има нещо като модул къде се намира?? :confused: изчетох руския форум не намерих точна информация къде да го търся???? ААА зумера за забравени фарове пищи. Ключета по колонките проверени и почистени колата е с дясна дирекция и долу под кората до педала на газта намерих едно такова в което влиза кабелче зелено със сиво от бутоните на вратите това ли е той този модул там ли да ръчкам????? :confused: Помагайте много ме дразни това icon_cry.gif

Никой ли  е нямал проблем сьс ши.................Я плафон????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно мойте плафони не светват като отключа купето при тебе как става тоя номер, иначе аз преди имах проблеми с плафоните, разглобих ги и леко изсъргах пластинките със шкурка и сложих някаква контактна смазка и сега бачкат. Между другото как се сменя лампичката на пепелника, че мойта е изгоряла?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменя се като се почне от долу нагоре към копчетата на парното?? стигаш до черите болта за изваждаш пласмасовите кутий и сивата пластмаса покрай средната конзола ето и един урок 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голямо разглобяване за една крушка.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама няма друг начин !!! ама това с плафона ме дразни много и побърках цялата кола !!! дай  на лични колега къде живееш  в Плевен  аз съм от Бяла вода ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се заинтересувах от функцията, която има средния плафон в купето на колегата искам да попитам, някой да сподели мнение. Има ли някой друг с ЦРВ първа генерация, който като отключи колата с дистанционното и без да е отворил вратите в купето му светва, защото при мене я няма тая функция на плафона. Имам шибидах ако това има някакво значение, та може ли някой ако знае как се включва тая опция да сподели. Алармата ми е монтирана допълнително, понеже дойде без оригиналните дистанционни само с ключове... дано някой даде съвет?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчето на плафона трябва да е на средно положение.Тогава светва като се отключи колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е на средно положение, но светва само като отворя вратите... не светва, като отключа с дистанционното. Да знаете къде може да е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем нямаш аз мисля ,че това го има само на оригиналното дистанционно . Има си някъде модул защото  двете светлини са различни по сила по меката е на вратите а по силната на дистанционното 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...